Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 15 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Giresun uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Giresun Uçak Bileti
Kocaeli Giresun Uçak Bileti

Yeşille mavinin bir araya bir araya geldiği Giresun, ülkemizde doğal güzelliği ile adını duyuran yegane şehirlerden biridir. Köklü bir geçmişe sahne olan şehir, Türklerin eline geçene dek çeşitli uygarlıklar tarafından uzun yıllar boyunca hem yerleşim yeri, hem de savunma amacı için sıklıkla tercih edilen Giresun, Karadeniz’e has kültürel özellikleri ve lezzetli damak tatları ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası sunar.

Eski çağlarda Gogara Kilisesi olan Giresun Arkeoloji Müzesi, 1800’lü yıllarda bölgeye uzun yıllar boyunca hakim olan Rumların inşa ettiği bir yapıdır. 1924 yılına kadar ibadete açık olan kilise uzun bir dönem boş bırakıldı. 1948 ve 1967 yılları arasında önemli bir cezaevi olarak hizmete açılan yapı, Kültür Bakanlığı tarafından restore edilerek 1988 yılında müze olarak hizmet vermeye başladı.

Deniz üzerinde küçük bir yarımada üzerine kurulu olan Tirebolu Kalesi, Tirebolu ilçesinde yer alır. M. Ö. 15. yüzyıla uzanan tarihi ile çeşitli medeniyetler tarafından hakimiyet altına alınan kalenin etrafı Osmanlı dönemine ait kaya mezarları ile çevrilidir.

Kocaeli Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.