Batı Karadeniz’in her ton yeşiliyle ünlü, ören yerleri, mağaraları, yeşillik alanlarıyla ünlü madenci kenti Zonguldak’a uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Çok ucuz fiyatlarla Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de. Zonguldak ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ayrıca kampanyalı ya da promosyonlu Van uçuşlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Zonuldak’a tatil ya da iş için gidebilirsiniz. Bizi ilgilendiren kısmı ne için gittiğiniz değil, nasıl ve ne kadara gittiğiniz. Ucuz uçak bileti bulabileceğiniz Tatil.City.Net, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus ile çalışmaktadır. Zonguldak’a tarifeli uçuşlar, uçuş bilgileri, saatleri.. Bizi arayın!

Zonguldak

595.907’den fazla nüfusa sahip olan şehir 8 ilçeden oluşuyor. Zonguldak’da gezip, görebileceğiniz yerler arasında Filyos Kalesi, Filyos Ören Yeri, Çayır Köyü Su Mağarası, Gökgöl Mağarası, Bostandüzü Ormaniçi Dinlenme Alanı, Çanakçılar Özel Etnografya ve Arkeoloji Müzesi, Kapuz Plajı, Ereğli Müzesi, Cehennem Ağzı Mağarası, Ereğli Kalesi, Filyos Plajı, Halil Paşa Köşkü, Köprülü Cami, Ilıksu Kaplıcası, Filyos Antik Kenti, Fetih Çınarları, Bozhane Hamamı, Veyisoğlu Köyü Anıt Ağacı, Yeni Cami bulunmaktadır.

Filyos Kalesi, Roma döneminde yapılmış. Günümüzde sadece kulesini görebilirsiniz. Kalenin duvarları ise 2003 yılında koruma altına alınmış. Filyos Ören yeri, Çaycuma ilçesinde bulunuyor. Burası tarihi ve doğa güzelliğiyle dikkat çekiyor. Burayı mutlaka görmelisiniz.

Gökgöl Mağarası ise merkez ilçede bulunuyor. Mağaranın astım hastalığına iyi geldiği bilinmektedir. Mağara içinde sarkıt ve dikitler dikkat çekiyor. Bostandüzü Ormaniçi Dinlenme Alanı, Devrek ilçesinde bulunuyor. Akçasu Köyü sınırlarındaki alan haftasonu çok fazla ziyaret edilen yerlerden biri. Burada piknik yapabilir, doğa sporlarını deneyimleyebilirsiniz.

Kapuz Plajı ise aşırı sıcaklarda serinlenebilecek yerlerden biri. Burada güneşlenebilir, denizin keyfini yaşayabilirsiniz.  Ereğli Müzesi, 19. yüzyılda Halil Paşa tarafından yapılmış. 3 katlı olan yapı Halil Paşa Konağı olarak da bilinir. Konak 1998 yılında müzeye dönüştürülmüş. Burada çevrede yapılan kazılar sonucunda bulunan eserler sergileniyor. Müzede 5 bin kadar eser yer alıyor.

Cehennem Ağzı Mağaraları, Ereğli ilçesinde İnönü mahallesinde yer alıyor. Ölüler mağarası olarak da anılıyor. Mitolojik efsaneye sahip olan bu gizemli mağarayı mutlaka görmelisiniz.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ucuz Zonguldak Uçak Bileti