Doğu Avrupa’da yer alan Moldova; Romanya, Karadeniz, Ukrayna ile komşudur. Ülke Dnyestr Irmağı’nın doğusu ile Prut Irmağı’nın batısı arasında uzanır. Romanya’dan ülkeyi Prut Irmağı ayırır. Ayrıca güney sınırının dibinden Tuna Irmağı geçer. Moldova’ya seyahat etmek isteyenlerin Moldova vize işlemleri hakkında detaylı bilgi için firmamızı aramaları yeterlidir. Moldova vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Moldova vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Moldova vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Moldova vizesi almak isteyenler

Moldova’da ılıman kara iklimi kendisini hissettirir. Ortalama yıllık sıcaklık 8 derece civarındadır. Yağış ortalaması ise 450-550 mm arasında değişkenlik gösterir. Yaz aylarında yağışların çoğu düşer.

Çernozem denilen verimli topraklar ülkenin dörtte üçünü kaplar. Ormanlık alanlar daha çok kuzey ve orta kesimde sıklaşır. Ülke, üç ırmağın da sulama olanaklarından yararlanmakla beraber pek çok hayvan çeşidi ile zengindir.

Ucuz Moldova Vizesi
Ucuz Moldova Vizesi

Tarım ve hayvancılığın önemi kapladığı verimli topraklar nedeniyle öne çıkar. Makineli tarım çiftliklerin tümünde yapılır. Moldova vizesi almak çok kolay.

Ucuz Moldova vizesi alıyoruz

Bucak ve Beltsy ovalarında mısır ve buğday ağırlıklı tarım yapılır. Ayçiçeği, patates, sebze, meyve, süt ürünleri, yumurta, buğday, mısır ve şeker pancarı tarımsal ve hayvanlar ürünlerde önde gelir. Sığır ve domuz yetiştiriciliği kuzey kesimde daha çok yapılır. Dokuma; metalurji, yapı gençleri, şarap ve besin endüstri açısından temel etkinliklerdir. Cips, kalay, linyit, fosfor ise önde gelen yeraltı zenginlikleridir.

Moldova’ya seyahat etmeyi planladığınız takdirde görmeniz gereken yerler başlıca şöyle sıralanır; Balti, Edinet, Tiraspol, Holly Gates, Puşkin Müzesi, Nativity Katedrali, Valea Morilor Meydanı, Stefan Cel Mare Parkı, Moldova Ulusal Tarih Müzesi, Mıleştıı Mıcı Şarap Mahzeni. 1997 yıllında tekrara restore edilen Nativity Katedrali ise yine tarihi dokusu ile turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerdir.

Moldova vize işlemleri

Moldova’ya seyahat etmek isteyenlere ucuz Moldova vizesi alıyoruz. Bu kişiler, vize işlemleri ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızı arayarak öğrenebilirler. Dünyanın dört bir yanına olduğu gibi Moldova vize işlemlerine dair gerekli bilgi ve destek hizmetini firma olarak sağlıyoruz. Vize ve seyahate dair aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm detayları iletişime geçerek sorabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Moldova Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.