Çok ucuz fiyatlarla Konya Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Afyon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 55 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Konya Afyon uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Konya Afyon Uçak Bileti
Konya Afyon Uçak Bileti

Türkiye’nin en önemli kaplıca merkezi olan Afyon, yeraltı kaynak sularının verimliliği ile her mevsim yüksek oranda yerli ve yabancı turist kapasitesine ulaşır. Oldukça köklü bir geçmişe sahne olan Afyon, M. Ö. 2000’li yıllarda Hitit hakimiyeti altına girdi. Bu medeniyetin hükmünün sona ermesinin ardından ise Friglerin egemenliğine geçen Afyon, farklı uygarlıkların çeşitli miraslarına ev sahipliği yapar.

Tarihi M. Ö. 1350 yıllarına kadar dayanan Afyon Kalesi, 225 metre yüksekliktedir. Şehrin en merkezi yeri olan Afyon Kalesi ihtişamlı yapısını yüzyıllar boyunca koruyarak günümüze kadar ulaştı. Oldukça yüksek bir konuma hakim olan kale, Afyon’un panoramik manzarasını ayaklar altına alır. Hitit İmparatoru II. Murşil döneminde inşa edilen Afyon Kalesi, farklı dönemlerde önemli restorasyon döneminden geçirildi.

Sahip olduğu zengin su mineralleri neticesinde şehrin turizmine canlılık kazandıran Ömerli Kaplıcaları, Afyon şehir merkezine 15 kilometre mesafededir. Çinko, magnezyum, baryum, demir arsenik, kurşun bakımından zengin olan kaplıca merkezinin; romatizma, eklem ağrıları, kadın hastalıkları, bağırsak, bronşit gibi çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilinir.

Konya Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.