Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Ordu uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Ordu Uçak Bileti
Kocaeli Ordu Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde yer alan Ordu, ülkemizin yayla turizmine hitap eden en güzel şehirlerden biridir. Köklü bir geçmişe sahip olan kent farklı dönemlerin oldukça renkli mimarilerine hakimdir. Kültürel faaliyetleri ile dört mevsim boyunca da eğlenceli aktivitelere kapılarını açan şehir, yöresine özgü lezzetleri ile de birçok yeri ve yabancı gezginin memnun kaldığı bir seyahat rotasıdır.

Flora ve fauna bakımından zengin bir tabiata kapılarını açan Yoraz Kent Ormanı, Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde ilgi çekici bir görünüme kavuştu. Gölköy ilçe merkezine 17 km mesafede bulunan bölge görenleri kendine hayran bırakan bir krater gölüne de ev sahipliği yapar. Yüksek peyzaj değerine sahip olan orman, doğa tutkunlarının Ordu’da mutlaka uğradıkları adrestir.

Şehrin turizmine canlılık kazandıran ilçelerinden olan Fatsa’ya 10 kilometre mesafede bulunan Gaga Gölü, Örencik Köyü sınırlarındadır. Derinliği 10-15 metre arasında değişen göl toplamda 60 dekarlık bir alanı kapsar. Ortasında bir adacık bulunan Gaga Gölü, Karadeniz’de benzerine pek fazla rastlanmayan bir doğal oluşumdur.

Kocaeli Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.