Çok ucuz fiyatlarla Konya Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Antalya uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Konya Antalya Uçak Bileti
Konya Antalya Uçak Bileti

Türkiye’de yaz tatili denildiğinde akla ilk gelen şehir Antalya‘dır. Ödüllü plajları, hala gizemini ve yalınlığını koruyan koyları, adaları ve burunları ile muhteşem bir tabiata kucak açan şehir, ılıman bir iklime sahip olmasından dolayı yıl içinde devamlı olarak turizmin aktif olduğu ildir. Doğal güzelliğinin yanı sıra köklü bir geçmişe de sahne olan kent; antik kentleri, kiliseleri, camileri ve manastırları ile de ilgi odağıdır.

Deniz seviyesinden 1.150 metre yükseklikte olan Termessos Antik Kenti, Antalya şehir merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Tarih boyunca önemli bir savunma merkezi olarak görev alan antik kent, yüksekliği ile kolay ele geçirilmeyen bir yapıya sahiptir. Anadolunun en eski halklarından olan Luviler soyunun devamını oluşturan Solymler tarafından kurulan antik kente son yerleşen millet ise Romalılardır. Günümüzde önemli bir milli park olarak korunan bölge geçmişin tüm izlerini hala taşır.

Dünyaca ünlü bir rafting merkezi olan Köprülü Kanyon, Manavgat ilçesi sınırlarındadır. Konaklamak için çevresinde alternatiflerinde yer aldığı bölge, 1973’te milli park ilan edildi.

Konya Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.