İzmir Erzurum uçak bileti alanlara bilgi veriyoruz. İzmir‘den Erzurum’a her gün en az bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 25 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Erzurum uçak bileti al!

TatilCity.NET’de İzmir Erzurum uçak bileti çok ucuz.  İzmir Erzurum uçak bileti satın almak için en uygun adrestesiniz!

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Erzurum Uçak Bileti
İzmir Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun güzide şehirlerinden Erzurum, tarihi mekan gezmeyi sevenler ve kayakçılar için oldukça özel bir yer. Erzurum’a seyahatinizde mutlaka meşhur Erzurum Saat Kulesi’ni ziyaret edin. Özellikle kırmızı tuğlaları ile dikkat çeken saatin tarihi anlamı büyük. Diğer bir tarihi değer, Üç Kümbetler’in Emir Saltuk’a ait olduğu tahmin edilmekte. 12 ya da 13. yüzyılın başlarında yapıldığı düşünülen tarihi yapıyı görmek isteyebilirsiniz.

Erzurum‘da bulunan Tortum Şelalesi dünyanın en yüksek üçüncü şelalesidir. İhtişamlı bir görüntüsü olan şelale görenleri mest etmekte. Ayrıca şelale çevresinde piknik alanları da mevcut. Ulu Camii ise şehrin en eski camisidir. Palandöken Kayak Merkezi ise kış spor tutkunları için birebir. Dünyanın en uzun ve dik kayak pistleri burada olmakla beraber pistler 28 km uzunluğunda. Şehrin en işlek caddelerinden birinde bulunan Erzurum Yakutiye Medresesi de tarihi bir öneme sahip. Yakut Gazani tarafından 1310 yılında yaptırıldığı biliniyor. Narman Peribacaları ise Peri Bacaları’na benzer yapısıyla dikkat çeker.

İzmir Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için SunExpress uçak bileti kullanılabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Erzurum’a ya da Erzurum’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Erzurum uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Erzurum uçak bileti Adnan Menderes Havalimanı içinden de satın alınabilir.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Erzurum uçak bileti web sitemizde çok ucuz!