Çok ucuz fiyatlarla İzmir Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 35 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Antalya uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Antalya Uçak Bileti
İzmir Antalya Uçak Bileti

İlçeleri ve şehir merkezi ile oldukça harika bir görüntü oluşturan Antalya, birbirinden güzel manzaraları ile dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir. Kanyonları, su sporlarına elverişli yapısı, kaleleri, ödüllü plajları ve ormanları ile muhteşem bir tabiat görselliğine kapılarını açan kent, kültürel farklılıkları ile de dikkatleri üzerine çeker.

Şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelen Olympos Antik Kenti doğa harikaları ve tarihi dokusu ile ilgi odağıdır. Likya medeniyetinin en önemli yerleşim yeri olan bu bölge keşfinin ardındaki yıllarda şehir korsanlarının eline geçti. Bir dönem boyunca korsan krallığı olan Olympos, bulunduğu bölgenin en büyük liman şehirleri arasında yerini alır. 15. yüzyılda Osmanlı donanmasının Akdeniz’i sınırlarına katması ile Türklerin eline geçen bölge, görkemli tarihinin yanı sıra cezbedici plajları ile de yerli ve yabancı gezginlerin ilgisini çeker.

Çıralı’da yer alan Yanartaş, Antalya’nın sönmeyen ateşidir. Doğal gaz sıkışması sonucu taşlar arasından çıkan alevler ile meydana gelen bölge, kaya tırmanışı için oldukça elverişlidir. Denize yakın bir konumda bulunan Yanartaş, şehrin kültürel ve doğal güzelliğinin en güzel şekilde yansıtıldığı merkezdir.

İzmir Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.