Hilton‘un 18. Oteli Adıyaman’da açıldı. Mistik ve antik tarihiyle dikkat çeken Adıyaman’da dünyaca ünlü otellerden olan Hilton 18. otelini açtı. Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası olan Hilton Garden Inn, Adıyaman’da yeni otelini açtı.

Hilton markası, Türkiye’deki portföyünde 18. otelini Hilton Gardin Inn Adıyaman misafirlerine geniş çaplı bir toplantı ve aktivite alanları sunacak. Otel, Adıyaman misafirlerinin Hilton markasının imzaladığı bütün imkanlardan ve hizmetlerden yararlanabilecek. Otelin müdürü Serkan Karakozu ise yaptığı açıklamada modern konuk odaları, toplantı alanlarının olduğu otelin, iş seyahati içinde uygun bir merkez olacağını söyledi. Aynı zamanda konukların, şehrin sadece 2 kilometre uzağında bulunan Adıyaman Kent Müzesi’ne de ulaşacaklarını ve şehrin kültür ve tarihi zenginliklerini de bu şekilde keşfedeceklerini belirtti.

Hilton’da uygulanan ödüllü sadakat programında Hilton Honors, Hilton Garden Inn Adıyaman’da da düzenlenebilecek. Misafirler diledikleri Hilton kanalıyla rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri hem  zamandan tasarruf sağlayacak hem de avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek. Bunun yanı sıra ücretsiz standart Wi-Fi, özel üye indirimi, Hilton Honors Puanlarıyla ödeme imkanı da sunulacak. Sektörün öncüsü olan Hilton Honors mobil uygulaması üzerinden de işlem yapan ve kullanıcılar için özel dijital check-in ve dijital anahtar imkanı da yer alıyor.