[vc_row][vc_column][vc_column_text]Büyüleyici doğasıyla, yeşilin maviyle örtüştüğü, güzelliğiyle cennetten farksız olan Dalaman’a uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Çok ucuz fiyatlarla Dalaman’a uçak bileti TatilCity.NET’de. Dalaman ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ayrıca kampanyalı ya da promosyonlu Dalaman uçuşlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Dalaman’a tatil ya da iş için gidebilirsiniz. Bizi ilgilendiren kısmı ne için gittiğiniz değil, nasıl ve ne kadara gittiğiniz. Ucuz uçak bileti bulabileceğiniz Tatil.City.Net, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus ile çalışmaktadır. Dalaman’a tarifeli uçuşlar, uçuş bilgileri, saatleri.. Bizi arayın!

Dalaman

Sadece doğa güzelliğiyle değil, yemekleriyle de meşhur. Çökertme kebabı, Döş dolması, Tarhana çorbası, Ekşili balık, Kefal dolması, Oğlak yahni, Börülce ekşilemesi, Kaya koruğu salatası, Muğla Halkası, Lokma tatlısı gibi leziz yemeklerini tatmadan dönmeyin.

Dalaman’da gezip, görebileceğiniz yerler arasında Kapıdağı Yarımadası, Hippokome Antik Kenti, Oktapolis Antik Kenti, Delikli Kavak, Ardıçlı Tepe, Dalaman Çayı, Antik Demirciler Çarşısı, Asma Eski Köprüsü, Günlüklü Koyu, Dalaman Pazarı, Ekincik Koyu, Kleopatra Hamamı, Kaunos Antik Kenti, Termal Kaplıca, Sarsala Koyu, Gökgemile Koyu bulunmaktadır.

Kapıdağı Yarımadası, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken yerlerden biri. Yarımada, Hurmalı ve Sarsala koyları arasında bulunuyor. Batı Akdeniz’in en büyük ikinci yarımadasıdır. Ada, adalar, yüksek tepeler, tarihi kalıntıların olduğu dikkat çekici bir yer.

Hippokome Antik Kenti, merkeze 30 kilometre mesafede bulunuyor. Çöğmen Köyü’ne bağlı olup İt Asarı mevkisinde yer alan kent bir tepe üzerine kurulmuş. Burada 3 büyük kaya mezarı bulunuyor. Karya dilinde At Şehri anlamına geliyor. Burada Roma ve Bizanslılardan kalma eserler görebilirsiniz.

Oktapolis Antik Kenti, Likya dönemine ait tarihi kaya mezarlarının olduğu bir bölge. Burada yapılan kazı çalışmaları sonrasında Sabunlu, Kızılkaya ve Elcik köy sınırlarında kentin kurulduğu ortaya çıkmış.

Dalaman Çayı ise mitolojide İndos olarak geçer. 229 kilometre uzunluğa sahiptir. Marmaris, Fethiye arasında yer alır. Göktepe ve Yaylacık dağları kollarının bir araya gelmesiyle oluşmuş .Derin ve dar bir vadi içinden akan çay, 8 kilometre güneyden denize dökülüyor. Burada her tür su sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Burada konaklamak için Akköprü köyünde bulunan pansiyonları tercih edebilirsiniz.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ucuz Dalaman Uçak Bileti

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text][wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”][/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text][wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”][/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text][wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]