Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel’e yeni genel müdür getirildi. İlk olarak 1922 yılında Milli Mimarlık Akımı’nın öncülerinden olan Mimar Kemallettin tarafından inşa edilen Tayyare Evleri’nin restorasyonuyla ortaya çıkan Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel’e tecrübeli bir isim getirlidi.

Turizm dünyasının en başarılı çalışmalarına imza atan Berati Tuncer, Laleli’de yer alan Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel’in yeni genel müdürü oldu. Dorak Holding bünyesinde, İstanbul’un en etkili ve önemli turizm ve ticaret merkezlerinden biri olan Laleli’de yer alan otel, sektörde yaklaşık olarak 22 yıllık başarılı işlere imza adan, 22 yıllık deneyime sahip Berati Tuncer yönetiminde müşterilerini ağırlamaya devam edecek .

Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel, kurulduğu günden itibaren günümüzde de eşsiz mimari özelliğiyle özel bir yeri bulunuyor. Otelde 19 adet sit, 41 adet clup odası ve 88 metrekarelik bir king suit odasıyla toplam 257 odası bulunuyor.

Avrupa’nın ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’da şehrin kültür ve tarihini mimarisiyle ve iç dekorasyonuyla yansıtan ünlü bir çok otel bulunuyor.