Çok ucuz fiyatlarla  Bursa Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Bursa Kahramanmaraş Uçak Bileti
Bursa Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bir Akdeniz şehri olan Kahramanmaraş, oldukça değişik doğal ve tarihi güzellikleri ile ilgi çekiyor. Maraş’ın kültürünü anlamanız için öncelikle şehir merkezinde yer alan Kapalı Çarşıyı gezebilirsiniz. Günümüzde hala şehrin geleneğini yansıtan çarşı da, yöresel pek çok hediyelik eşya da bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş ve Kayseri yolu üzerinde yer alan Taş Köprü, şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunur. Ceyhan Nehri üzerine kurulu olmasından dolayı ‘Ceyhan Köprüsü’ olarak da bilinir. 1563 yılında Dulkadiroğulları Beyliği döneminde yapıldığı tahmin edilen Taş Köprü, asimetrik bir mimariye sahiptir. 6 adet kemer gözü bulunan köprünün en yüksek yeri nehir ile uzaklığı 18 metredir. Bölgedeki birçok köprü baraj suyunun altında kalmasından dolayı yok olmuştur. Taş Köprü ise günümüze kadar ulaşan tek köprüdür.

Germenicia Antik Kenti, şehir altında yatan tarihe ışık tutan yerlerden biridir. Zaman içinde birçok mahalleye ait evlerin altında bulunan tarihi yapılar, bölgenin keşfi için oldukça önemli bir yol açmıştır. M. S. 300 ve 400 yıllarında Roma İmparatorluğuna ait pek çok kalıntı Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesinde sergileniyor. Birbirinden ilginç ve bir dönemin aydınlatılması için oldukça önemli olan mozaik eserleri, şehirde turist trafiğinin yoğun olarak yaşandığı yerlerden biridir.

Bursa Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.