Çok ucuz fiyatlarla Hatay Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Bursa’ya haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 25 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Bursa uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Bursa Uçak Bileti
Hatay Bursa Uçak Bileti

Türkiye en kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa, aynı zamanda sanayi ve ticaret konusunda da gelişen bölgelerden birinde yer alır. Osmanlı Devletinin kurucu kenti olması ile birlikte günümüzde pek çok kervansaray, han ve mimariye ev sahipliği yapan şehir, 19. yüzyıl Osmanlı sivil mimarisinin en önemli örneklerini barındırır. Kültürel yapısı kadar doğal güzelliği ile de bir o kadar ilgi çeken Bursa, kültürel turizme hitap eden noktalardan biridir.

”Bursa’nın Ayasofya’sı” olarak nitelendirilen Bursa Ulu Cami, Yıldırım Bayezid tarafından 1396-1399 yılları arasında özenle inşa ettirildi. 19. ve 20. yüzyılın mimari yapılarına kucak açan yapı, 200’e yakın hat levhası ve duvar yazısı ile göz kamaştırır. Büyük bir bölümü ahşap oyma ile örülü olan cami, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çeker.

Ahşap ve mermer işçiliğe sahip olan Yeşil Cami ve Yeşil Türbe, kentin pek çok yerinden kolaylıkla görülebilen bir tepede yer alır. 1421 yılında yapımı tamamlanan cami, çini kaplaması ile Osmanlı mimarisinde tek olma özelliği taşır.

Hatay Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı