Çok ucuz fiyatlarla Ankara Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Mardin’e her gün en az iki uçuş yapılır. Uçuş ise 1 saat 30 dakika sürmektedir.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Mardin uçak bileti al!

Sizler için servis bedellerini düşük tuttuk. Ucuz Ankara Mardin uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Ankara - Mardin Uçak Bileti
Ankara Mardin Uçak Bileti

Son yıllarda popüleritesi artan şehirlerden birisi olan Mardin tarihi evleri, kalesi ve yemekleri ile dikkatleri çekiyor. Tıpkı yerli turistler gibi yabancı turistler de şehre büyük ilgi gösteriyor. Mardin’e gitmişken görmek isyebileceğin pek çok yer var. 10. yüzyıldan kalma Mardin Kalesi bunların başında geliyor. Tarihi dokusu ile kale sizi büyüleyecek. Mardin ayrıca taştan evleri ile meşhur. Bu evleri gezmek isteyebilirsiniz.

Zinciriye Medresesi 1385’te inşa edilmiş olup günümüzde rasathane olarak kullanılmakta. Deyrülzeferan Manastırı da Mardin’dedir. Burası Süryani Kadim cemaatinin dini merkezi olarak bilinir. Taş işçiliği ile dikkat çeken 5. Yüzyıldan kalma Kırklar Kilisesi 1500 yıllık kök boyasına sahip olması ile de ayrı bir yerde. Midyat ise dar sokakları, Süryani kiliseleri ile adeta Ortaçağ kentlerini andırmakta.

Ankara Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Mardin uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Mardin uçak bileti web sitemizde çok ucuz…