Tokat Havalimanı 2006’da pist ve terminalinde yapılan yeniliklerle iç hatlar uçuşlarına devam etmiştir. Şehir merkezine 20 km mesafede olan Tokat Havaalanı’nda her türlü ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır. Servis, belediye otobüsü, taksi ya da araç kiralama hizmetleri bulunan havaalanında yolcular için tüm olanaklar sunulmuştur. Ayrıca kendi bünyesinde 60 araçlık bir otoparkı bulunmaktadır. Bu vesile ile aracı olan yolcular rahatlıkla araçlarını bırakabilirler. Ulaşım, konaklama ya da transfer konularında her türlü detay düşünüldüğünden Tokat Havalimanı’nda yolcular herhangi bir sorun ile karşılaşmamaktadırlar. Web sitemizde ucuz Tokat Havalimanı uçak bileti de aranır. Tokat”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Tokat Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Tokat Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de ucuz uçak bileti bulunuyor.

Tokat Havalimanı uçak bileti
Tokat Havalimanı uçak bileti

Tokat, hemen her mevsim yağış alması ile bilinmekte olup Karadeniz ve İç Anadolu’da etkin olan iklimlerin özelliklerine sahiptir. Havası diğer şehirlere oranla daha yumuşakçadır. Tokat’a seyahat edecek yolcuların önceden hava durumu ile ilgili bilgi almaları önerilmektedir. Doğal güzellikleri ile her sene pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlayan Tokat’ın kendine has güzellikleri insanları cezbetmektedir.

Tokat Havaalanı Ulaşım

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Tokat şehrinde konumlanmış olan Tokat Havaalanı ilk olarak 1995 yılında hizmete girmiştir. Sivil kategoride yer alan havaalanı 2002 yılında hava trafiğine kapanmış, 2006’nın Nisan ayında tekrar seferlere başlamıştır. Havalimanının yurt dışı uçuşu yoktur. Dolayısıyla da bir dış hatlar terminali bulunmamaktadır. Ancak iç hatlar terminali aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Tokat Havalimanı ucuz uçak bileti

Tokat Havalimanı’na haftanın belirli günleri seferler yapılmaktadır. Buraya ulaşım sağlamak isteyen kişiler havayolu servislerini kullanabilirler. Ayrıca otobüs, minibüs, araç kiralama ve taksi gibi seçenekler de mevcuttur. Ulaşımın oldukça olay olduğu Tokat Havaalanı‘ndan cazip fiyatlu uçak biletleri de bulunabilmektedir. Sitemiz üzerinden avantajlı uçak biletlerini takip edebilir ve size en uygun fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Ucuz Tokat Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Tokat Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Tokat’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Tokat Havaalanı uçak bileti bulabilir. Siz de uygun ve ekonnomik uçak bileti arıyorsanız sitemizde gereli aramaları yapabilir ve siz en ekonomi uçak bileti fırsatından yararlanabiilrsiniz.

Tokat Havaalanı Lokasyonu