Doğu Asya’da ada devleti olan Tayvan, Kıta Çin’i kıyıları açığındaki Kuemoy, Matsu adaları, Tayvan Adası ve batısındaki Penghu (Pescadores) adalarını içermektedir. Ülke, Yengeç Dönencesi’nin her iki yanında yer alır. Başkenti Taipeh olan ülkeye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın Tayvan vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Tayvan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Tayvan vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Tayvan vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Tayvan vizesi almak isteyenler..

İklim olarak güneyde muson iklimi görülürken kuzeyde astropikal iklim hakimdir. Yaz ayları sıcak uzun ve nemli geçmektedir. Nisan- kasım arası ortalama sıcaklık 20 derece civarındadır. Haziran-eylül arasında ise sıcaklık ortalama 25 ila 30 derece arasında seyreder. Kışları ılıman geçen ülkede ortalama sıcaklık ise 15 derece civarlarında seyreder. Dağlık alanlarda sıcaklıkta düşüş yaşanır. Yağış ortalaması yıllık 2.580 mm civarındadır. Bunun yüzde 80’lik bir kısmı yazın düşmektedir. yaylaların bir bölümü ile doğu kesimi yılda 5.000 mm’den fazla yağış almaktadır.

Ucuz Tayvan Vizesi
Ucuz Tayvan Vizesi

Ülkenin alçak kesimlerinde tropikal ağaçlarla beraber bambu ve palmiyeler yer alır. Geniş yapraklı astropikal ağaçlar yaylalarda yer alır. Yüksek kesimlerde ise kozalaklı ağaçlardan oluşan ormanlar göze çarpmaktadır.

Tarım ile uğraşılan ülkede tarım büyük oranda makineleşmiş durumdadır. Ekili alanların yüzde 55’lik bir bölümünü kaplayan temel ürün pirinçtir. Ananas, muz, çay, soya fasulyesi, yer fıstığı, buğday, şeker kamışı, tatlı patates diğer başlıca ürünler arasında yer almaktadır. Büyük ve küçükbaş hayvancılık, yerel gereksinimi karşılamaya yönelik olmakla beraber hayvancılık tarım kadar ön planda değildir. Çelik ve otomotiv endüstrilerinin yanı sıra elektrikli araç ve gereçler, metalürji, kağıt, pik demir, pamuklu dokuma, elektronik, duyarlı aygıtlar, kimya, yapay gübre, gemi yapımı, çimento, şeker gibi kökleşmiş endüstri sektörleri kendisine yer bulmaktadır.

Doğal kaynaklar bakımından doğal gaz, petrol, sülfür, bakır, mermer, altın yataklarının varlığına karşın rezervler ve üretim son derece kısıtlıdır. En önemli doğal kaynağı olan kömürün tahminlere göre 50 yıl içerisinde tükeneceği öngörülmektedir. Ormanlardan sağlanan ürünler ise ekonomiye ciddi manada katkı sağlamaktadır.

Tayvan vize işlemleri

Tayvan’a seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın Tayvan vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Tayvan vize işlemlerinde de firmamız vatandaşlarımıza gerekli destek hizmeti sağlamaktadır. Tayvan ya da diğer ülke vizelerine dair aklınıza takılan tüm soruları firmamızla irtibata geçerek sorabilir, işlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Ucuz Tayvan vizesi alıyoruz.

Tayvan Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Tayvan vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.