Çok ucuz fiyatlarla Konya Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Kayseri uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Konya Kayseri Uçak Bileti
Konya Kayseri Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde bulunan Kayseri, 6 bin yıl öncesine dayanan bir geçmişe sahiptir. Tarihi yapılar konusunda dört bir köşesi oldukça zengin bir mimariye sahne olan şehir, Türkiye’nin tam olarak orta yerindedir. Geçmişten beri Anadolu’nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Kayseri, stratejik bir öneme sahiptir. Aynı zamanda ülkemizin kış turizmine hitap eden şehir, dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir.

Şehrin en kalabalık noktası olan Cumhuriyet Meydanı, tarihi açıdan önemli bir yere sahiptir. 5 bin yılın derin izlerini taşıyan meydan Roma, Bizans ve Selçuklunun önemli kalıntıları ile çevrilidir. Kentin eski tarihini gözler önüne seren bölge, modernize edilen hali ile turizmin canlı olduğu noktalardan biridir.

1904’te Abdülhamid dönemi Neoklasik mimarlık örneğinin en güzel simgelerinden biri olan Kayseri Lisesi, günümüzde Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi ismi ile anılır. Kurtuluş Savaşı döneminde Ankara’nın işgal edilme riskine karşı Millet Meclisi Kayseri’ye taşındı. Bu dönemde ‘İkinci Başşehir’ unvanını taşıyan bina bir dönem millet meclisi olarak kullanıldı.

Konya Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.