Çok ucuz fiyatlarla Konya Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 40 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Trabzon uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Konya Trabzon Uçak Bileti
Konya Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin tüm karakteristik özelliklerine hakim olan Trabzon; tarihi, doğası ve kültürü ile oldukça ilgi çekici bir atmosfer sergiler. Birbirinden güzel yaylaları ile Türkiye’nin yayla turizmine hitap eden bölgesi, yemyeşil bir örtü ile hoş bir doğaya sahiptir. Tarih boyunca çeşitli uygarlıklara kapısını açan kent, aynı zamanda yöresine özgü nefis lezzetleri ile de ziyaretçilerine hoş bir seyahat deneyimi yaşatır.

Milattan sonra 365 yılında inşa edilen Sümela Manastırı Maçka ilçesinde yer alır. Aynı gece iki rahibin rüyasında Hz. İsa ve Hz. Meryem’i görmesi üzerine inşa edilen Sümela Manastırı, Karadeniz’in muhteşem manzaraları ile çevrilidir. Şehrin turizmine canlılık veren manastır, kültürel ve tarihi açıdan büyük bir değer ifade eder.

Denizden gelebilecek her türlü saldırıyı önlemek amacı ile yapılan Trabzon Kalesi, şehrin en yüksek tepesindedir. Bir tarafı yemyeşil bir tabiata bakan yapının diğer tarafı deniz ile örülüdür. Yukarı Hisar, Orta Hisar ve Aşağı Hisar olmak üzere üç ana bölüme ayrılan yapı özellikle Pontus İmparatorluğunun izlerini taşır.

Konya Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.