Kolombiya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Kolomnbiya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Kolombiya vizesi için bizi arayın.

Güney Amerika’nın kuzeybatısında konumlanmış olan Kolombiya ayrıca Güney Amerika’nın dördüncü büyük devleti olarak bilinmektedir. Batısında Pasifik Okyanusu, kuzeyinde Karayip Denizi, güneybatısında Ekvador, güneydoğusunda Brezilya, kuzeybatısında Panama, kuzeydoğusunda ve doğusunda Venezuella yer almaktadır. Kolombiya’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın Kolombiya vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Ucuz Kolombiya vizesi almak isteyenler..

Ülkenin iklimi ekvatora yakın olması sebebi ile tropikal özellik gösterir. Batı Cordillera’nın batısında kalan kısımda yıllık 10.160 mm yağış düşmektedir. Karayip Denizi kıyılarında ise ortalama 255 mm’nin altında seyreder. Ülkenin doğu tarafında nemli tropikal iklim hakimdir. Bitki örtüsü de bölgelere göre farklılık göstermektedir. Büyük Okyanus kıyılarında bataklık koruları, Amazon çevresinde tropikal ormanlar, yüksek dağlarda dağ bitkileri yer alır. Bu denli farklı bitki örtüsü bulunmasından dolayıdır ki ülkede tilki, jaguar, iki bine yaklaşan kuş türü, aslan, ayı ve pek çok çeşidi ile böcek vardır.

Ülke nüfusu 33.292.000’dir. Dört etnik grup dikkat çeker. Nüfusun yüzde 20’sini beyazlar, yüzde 5’ini siyahiler, yüzde 7’sini kızılderililer oluşturur. Melezler ise geri kalan dilimde yer alırlar.

Ucuz Kolombiya Vizesi
Ucuz Kolombiya Vizesi

Atlas Okyanusu kıyıları ve Doğu Cordillera Dağlarının yaylalarında nüfusun yoğunlaştığı görülür. Önemli şehirleri arasında Cartogena, Berangu ve Medellin bulunmaktadır. Tarımda kahve üretimi öne çıkmaktadır. Kolombiya kahve üretiminde dünya birincisidir. Magdalena ve Cauca bölgelerinde ağırlıklı yetiştirilir. Kahve ile birlikte şekerkamışı, mısır, pirinç, muz, pamuk, tütün, buğday, patates yetiştirilmektedir. Audların doğusundaki ovalar ve Karaib kıyılarında büyükbaş hayvancılık gelişmiştir.

Sanayi bakımından son yıllarda atılan adımlar olumlu sonuç vermiştir. Merkez olarak sanayi 3 büyük şehir çevresinde toplanmıştır. Tekstilde önemli adımlar atılmış ve gelişim gösterilmiştir. Besin maddeleri işleyen fabrikalar, kağıt fabrikaları, lastik, çimento, petrol rafinerileri ile yabancı yatırımlarla şekillenen otomobil, kimyevi madde fabrikaları, elektrikli alet fabrikaları mevcuttur.

Kolombiya vize işlemleri

Kolombiya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız Kolombiya vize işlemleri hakkında detaylı bilgiyi firmamızı arayarak öğrenebilirler. Diğer tüm ülkelerde olduğu gibi Kolombiya vize işlemleri için de gerekli desteği sağlayan firmamız ile hızlı ve esin sonuç alırsınız. Uzman yetkililerimiz herhangi bir sorununuzda vize işlemlerine dair her türlü desteği sağlamaktadır.

Kolombiya vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Kolombiya vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.