Çok ucuz fiyatlarla Kars Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Afyon’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 50 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Kars Afyon uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Karsa Afyon Uçak Bileti
Karsa Afyon Uçak Bileti

Batı Anadolu ve İç Anadolu Bölgelerini birleştiren Afyon, tarih boyunca pek çok uygarlık tarafından yerleşimin uygun görüldüğü en önemli merkezlerden biri oldu. Mermercilik alanında oldukça ileri olan şehir, aynı zamanda gıda sektörü konusunda da adını dünya markaları arasına yazdırmayı başaran önemli bir kenttir. 2005’te ‘Afyonkarahisar’ adını alan şehrin tarihteki ilk adı ‘Karahisar-ı Sahib’tir’. Şehir merkezinin ortasındaki volkanik kayalardan adını alan bölge, doğal güzellikleri ile göze çarpar. Türkiye’nin ‘termal turizm merkezi’ olarak görülen Afyon, bilhassa bu değeri ile yerli ve yabancı çok sayıda turist kapasitesine ev sahipliği yapar.

225 metre yüksekliğe sahip olan Afyon Kalesi, şehrin en eski miraslarından biri olması ile beraber, Afyon’un tarihsel simgesidir. Kentin kalbinde bulunan kalenin tarihi M. Ö. 1350’li yıllara kadar dayanır. Etrafı 4 adet büyük bir sarnıçta çevrelenen yapı, özellikle Tanrıça Kybele’ye adanan çok sayıda tapınma alanı ile görkemli bir havaya sahiptir. Kentsel sit alanı içinde olan Afyon Kalesi, değerli tarihinin yanı sıra muhteşem şehir manzarasını ayaklar altına alan ve keyifli bir seyir sunan konumu ile görülmeye değerdir.

Kars Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.