Çok ucuz fiyatlarla İzmir Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Batman’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Batman uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Batman Uçak Bileti
İzmir Batman Uçak Bileti

Tarihin en eski çağlarına kadar varlığı bilinen Batman, birbirinden güzel yapıları, antik kentleri, kaleleri ve yerleşim merkezleri ile oldukça dikkat çekicidir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Batman, tarihsel değeri kadar doğal güzelliği ve kültürü ile de ön plana çıkar.

Ne zaman ve kimler tarafından kurulduğu tam olarak bilinmeyen Hasankeyf, ülkemizin en değerli köşelerinden biridir. Jeopolitik yapısına bakıldığında tarihin en eski noktalarından biri olduğu görülen Hasankeyf, insanların uzun yıllar boyunca kullandığı en önemli yerleşim merkezlerinden biridir. İnsanlığın yerleşik hayata ilk uyum sağladığı yıllardan beri yerleşime açık olan Hasankeyf Mağaraları, orijinalliği bozulmadan günümüze kadar ulaşan bölgedir.

Heybetli ve derin kanyonlardan meydana gelen Hasankeyf Ören Yeri, kalkerli arazisi ile doğa ve tarihin iç içe geçtiği bir bölgedir. Dicle Nehrinin kıyısında menderesler oluşturarak giden bölge derin çukur, vadi ve kanyonlar ile bölgenin ilgi odağıdır. Merkezin en dikkat çekici yapılarından biri ise yüksek oranda turist kapasitesine sahip olan Hasankeyf Yolgeçen Hanıdır.

İzmir Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.