Çok ucuz fiyatlar ile İzmir Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir‘den Kars’a pek çok firma tarafından uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi 2 saat 15 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Kars uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik İzmir Kars uçak bileti de sitemizde bulunuyor. En uygun uçak bileti fiyatları için aramanızı hemen yapın!

Kars’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Kars Uçak Bileti
İzmir Kars Uçak Bileti

Kars, Türkiye’nin en doğusunda yer alan bir ilimiz. Tarihi yerleri ve geniş caddeleri ile dikkat çeken bu ilimizde görmek isteyeceğiniz pek çok yer var. Örneğin 3 milletin uygarlığına sahne olmuş Ani Harabeleri tarihi bir ören yeridir ve mutlaka görülmelidir. Kars’ın tarihini merak edenler Kars Müzesi’ni ziyaret edebilirler.

Anadolu’nun Türkleşmesi sürecinde etkin rol oynayan ermişlerden Ebul Hasan Harakani türbesi de yine Kars’ta bulunmaktadır. 1579 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılan Beylerbeyi Sarayı da yine tarihi yapısı ile dikkat çeker. Bu saray bir müddet Hükümet Konağı olarak da kullanılmıştır. Kars’ta bulunan tarihi Taş Köprü, Sukapı Mahallesi ile Kale içi Mahallesini ayırmakta. Köprü de ilginç yapısı ile görülesi. Kayak tutkunları ise Sarıkamış’da kayak keyfi yapabilir.

İzmir Kars uçak bileti fiyatları

Kars’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve İzmir Kars uçak bileti de satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Kars uçak bileti web sitemizde çok ucuz!