İzmir Elazığ uçak bileti satın alanlara şehir hakkında minik bilgiler veriyoruz. İzmir’den Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak  1 saat 40 dakika sürmektedir.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Elazığ uçak bileti al!

Çok ucuz ve ekonomik İzmir Elazığ uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.NET’i göz ardı etmesin. Uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ’da gezip görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Bunların en başında hiç şüphesiz Harput Kalesi gelmektedir. İç ve dış olmak üzere iki bölümden oluşan kale Urartular zamanında yapılmıştır. Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, özellikle Keban Barajı yapımı sırasında ortaya çıkan önemli arkeolojik eserlerin sergilendiği bir müzedir. Meraklılarının ilgisini çekecektir.

12. yüzyılda yapılmış olan Elazığ Ulu Cami Artuklu hükümdarı Fahreddin Karaaslan’ın emri ile yapılmıştır. Kentin en eski camisi olarak bilinmektedir. Tektonik bir göl olan Hazar Gölü, Türkiye’nin en derin göllerinden birisidir. Balık türü olarak karabalık ve aynalısazan avlanır. Göl etrafında insanların dinlenebileceği tesisler ve kamp alanları mevcuttur. Yaz aylarında dahi içerisinde buz sarkıtlar bulunan Buzluk Mağarası, Elazığ merkeze 11 km mesafededir. İçerisi her daim buzlarla kaplı olduğundan bu adı almıştır.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir‘den Elazığ’a ya da Elazığ’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Elazığ uçak bileti web sitemizden de kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Elazığ uçak bileti Adnan Menderes Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz.