Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Ordu’ya günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 55 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Ordu uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Ordu Uçak Bileti
İstanbul Ordu Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesi sınırında yer alan Ordu, bulunduğu bölgenin incilerinden biridir. Yemyeşil doğası ile görenleri büyüleyen Ordu, Anadolu’da en eski yerleşimin olduğu şehirler arasındadır. Yayla turizminin Türkiye’deki adreslerinden biri olan şehir ormanları ve sahilleri ile dikkat çekicidir.

Şehrin en görkemli ilçelerinden olan Gölköy’e 17 kilometre uzaklıkta bulunan Ulugöl Tabiat Parkı, muhteşem bir tabiat görselliğine kapılarını açar. Güz mevsiminde yaprakların sararması ile büyüleyici bir ambiyansa bürünen parkın içinde üç adet heyelan set gölü de yer alır. 26.5 hektar genişliğine ev sahipliği yapan bölge, dört mevsim boyunca da gezginlerine harika bir doğa gezisi yaşatır.

60 dekarlık bir alanı kapsayan Gaga Gölü, Fatsa’nın 10 kilometre kuzeydoğusunda bulunur. Örencik Köyü sınırlarında yer alan gölün derinliği 10-15 metre arasında değişir. 1. ve 3. derece doğal sit alanı olarak koruma altına alınan Gaga Gölünün ortasında küçük bir adacık vardır. Flora ve fauna açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan bölge, fındık bahçelerinin ve yeşillikler arasında bulunmasından dolayı şehre gelen gezginlerin uğrak noktalarından biridir.

İstanbul Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.