Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Ankara’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 25 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Ankara uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Ankara Uçak Bileti
Erzurum Ankara Uçak Bileti

Türkiye’nin başkenti Ankara, Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir.  Çankaya ilçesinde bulunan Anıtkabir ülkemizin manevi ve mimari açıdan en önemli anıtsal kabridir. 1953 yılında yapımı tamamlanan eser, 2. Ulusal Mimarlık Döneminin en önemli yapısıdır. Milli duyguları yansıtma şekli olarak Prof. Dr. Emin Onat ve Doç Dr. Ahmet Orhan Arda’nın sunduğu projenin kabul edilmesi ile meydana gelen Anıtkabir, yılın dört mevsimi boyunca yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktasıdır.

15. yüzyıla ait Anadolu Medeniyetler Müzesi, Paleolitik Çağ’dan başlayıp sonraki dönemleri de kapsayan zamanlarda Anadolu kentlerindeki önemli yapıların sergilendiği alandır.

Selçuklu’dan günümüze kadar gelen süre içinde varlığını muhafaza eden Etnografya Müzesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk istirahatgahıdır. Kronolojik sıra ile Anadolu’daki kazı çalışmaları neticesinde gün yüzüne çıkarılan pek çok eserin sergilendiği müze, eski dönemlerde Resim Heykel müzesi olarak da kullanıldı. İçinde büyük bir kütüphanenin de yer aldığı müze Osmanlı el yazmaları, çini ve porselen süs eşyalarının yanı sıra sanat tarihi ile ilgili pek çok esere ev sahipliği yapar.

Erzurum Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı