Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Adıyaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Adıyaman Uçak Bileti
Eskişehir Adıyaman Uçak Bileti

Türkiye’de tarihi en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, ‘Güzel Vadi’ anlamını taşır. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan doğal ve tarihi güzellikleri ile dünyaca ünlü şehir olan kent, görülmeye değer bir güzelliktedir. Türklerin eline geçene dek farklı uygarlıklar için yerleşim yeri olarak kullanılan şehir, pek çok tarihi kültürel mirasa sahip çıkar.

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunan Nemrut Dağı, 1987 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren doğal bir güzelliktir. 2150 metre yüksekliğe sahip olan Nemrut Dağı yamaçlarında yer alan anıtsal mezarları ve heykelleri ile Helenistik dönemin en güzel örnekleri arasında yer alır. Bölge yılın dört mevsimi yerli ve yabancı pek çok turistin uğrak noktaları arasında bulunur. Nemrut Dağı sınırları içinde yer alan Yeni Kale de şehrin görülmeye değer tarihi yapıları arasında bulunur.

Arsameia Ören Yeri (Nymphaios Arsameia’sı) Kommagenelerin atası Arsemez tarafından M. Ö. 2 yüzyılda kuruldu. Arsameia Ören Yeri, Eski Kahta Kalesinin karşısında yer alır. Krallığın idare merkezi ve yazlık başkenti olan bölge farklı uygarlıklara ait pek çok kitabeye, günlük yaşamda kullanılan eşyalara ve kıyafetlere sahiptir.

Eskişehir Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı