Dubai vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Camilla Travel olarak 20 yıllık tecrübeye sahibiz. ucuz Dubai vizesi için bizi arayın. Dubai vize işlemleri tamamlanır, en iyi çözüm sunulur.

Arap Yarımadası’nın güneydoğusunda yer alan Dubai her sene turist akınına uğrayan kültürel ve doğal güzellerikleri ile ilgi çeken bir ülkedir. Suudi Arabistan ve Umman’a komşu olan Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer alan Dubai yedi emirlik olarak bilinen emirliklerin en büyüğüdür. Dubai ülkenin siyasi, kültürel ve sanayi merkezidir. Ortalama nüfusu 10 milyon civarındadır. Dubai’yi merak eden ve bu büyülü ülkeyi gezmek isteyen herkes gerekli vize işlemlerini yaptırıp ülkeye gidiyor.

Ucuz Dubai vizesi almak isteyenler..

Dubai vizesi - Dubai vize işlemleri - Ucuz Dubai vizesi
Ucuz Dubai Vizesi

Büyülü ülke Dubai’yi ziyaret etmek düşünüldüğü kadar zor değil. Önemli olan vize işlemlerinin düzgün bir şekilde yapılmasıdır. Ülkeyi ziyaret etmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli husus amacına uygun kategoride yer alan vize çeşidinin seçilmesidir. Amacına göre Dubai vize çeşitlerini sıralamak gerekirse:

  1. Dubai Transit Vize: Eğer Dubai üzerinden başka bir ülkeye gidilecekse bu vize türü tercih edilmelidir. Bu vize seçilirse Dubai’de 96 saat konaklama hakı kişiye tanınır. Ancak transit vizenin süre uzatma gibi bir durumu yoktur.
  2. Dubai Kısa Süreli Turist Vizesi: Bu vize türünün çok girişli ve tek girişli olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Dubai Turistik Vizesi ile ülkeye girişten itibaren 30 günlük konalama imkanı tanınır. Süre uzatma gibi bir seçenek bulunmamaktadır.
  3. Dubai Uzun Süreli Turist  Vizesi: Bu vizenin de çok girişli ve tek girişli olmak üzere iki çeşidi vardır. Ülkeye girişten itibaren 90 gün konaklama imkanı tanınır. Bu vizeyi de uzatma söz konusu değildir. Dubai Vizesi için gerekli evraklar mevcuttur. Ancak Dubai Emirliği’ne seyahat etmek isteyen kişilerin Dubai (BAE)  vizesi için temin etmeleri gereken evraklar seyahat amacına göre farklılık gösterebilmektedir.

Dubai, dünyanın en çok ilgi çeken ülkelerinden biri olmakla beraber büyülü atmosferi ve doğal güzellikleri ile de insanların tercih sebeplerinden birisi konumundadır. Dubai’ye gitmek isteyen kişilerin vize işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için firma olarak yardımcı olmaktayız. Bireysel olarak olduça uzun ve sıkıntılı bir süreci zahmetsiz bir hale getiren firmamız ile Dubai’nin keyfini çıkarabilirsiniz. Hangi dönemde olursa olsun Dubai’ye gitmek için işlemlerinizi profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

Tatil city markası, sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek. Vize işlemleri için ofisimiz hizmetinizde.

Dubai vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.