Acentamız Hollanda vizesine sahip olmak isteyenler için bütün işlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir. Hollanda vize işlemleri en kolay şekilde tamamlanır ve çözüm sunulur. Ucuz Hollanda vizesi için bizi arayın!

Yüz ölçümü bazında nitelendirildiğinde küçük bir ülke olarak karşımıza çıkan Hollanda, Kuzeybatı Avrupa’nın düşük rakımlı deltasında yer alır. Bölge denize kıyısı olan kentleri ile turistlerin ilgisini çeker. Pitoresk köyleri ile öne çıkmasının yanı sıra yel değirmenleri, laleleri ile de ünlüdür. 16 milyondan fazla insanın yaşadığı ülke, dünyanın en yoğun nüfuslu şehirlerinden birisidir. Ülkenin bir başka özelliği ise en büyük kentlerinin bile küçük kasaba atmosferini kaybetmemiş olmasıdır. Bu manada tarihi miraslarını iyi bir şekilde korudukları söylenebilir. Hollanda seyahati için Hollanda vize zorunluluğu vardır.

Ucuz Hollanda vizesi almak isteyenler..

Hollanda vizesi - Hollanda vize işlemleri - Ucuz Hollanda vizesi
Ucuz Hollanda Vizesi

Yoğun bir kültür mirasına sahip olan Hollanda’da konuşulan dil Hollandaca’dır. Diğer Alman dillerine aşina olan hemen herkes için anlaşılabilir bir dildir. Buna rağmen Hollanda’da çok küçük yaştan itibaren İngilizce eğitimine başlandığı için ana dili olmamasına rağmen yoğun bir şekilde İngilizce konuşulur. Ortalamaya vurulduğunda hemen hemen % 90’lık bir kısım İngilizce konuşur. Gezginler Hollandaca bilmese bile halk ile kolaylıkla anlaşabilir.

Ülke yüzyıllar boyunca hoşgörü ve liberalizm yatkınlığı ile bilinir. Liberal düşünceyi olduğu gibi benimseyen ülke ayrıca AB ve NATO’nun da kurucu üyeleri arasındadır. Uluslararası işbirliğinin merkezinde yer alan ülke, Lahey’deki Uluslararası Adalet Divanı’na ev sahipliği yapar.

Hollanda vize işlemleri

Hollanda seyahati  için ülke Türk vatandaşlarından Hususi (bordo) pasaport sahiplerine vize uygulaması yapar. Fakat yeşil hususi pasaport, gri hizmet pasaportu, siyah diplomatik pasaport sahiplerine 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek koşulu ile vize muafiyeti tanınır. Schengen vizesine üye olan Hollanda’ya alınacak vize ile diğer Schengen ülkelerine de gitmek mümkündür.

Hollanda vizesi sahibi olan ve diğer schengen ülkelerine gitmek isteyenlere yönelik öncelikle Hollanda’ya giriş yapmaları zorunludur. Bu doğrultuda Hollanda vizesi alarak diğer schengen ülkelerine doğrudan gidilmez. Aynı zamanda vize işlemlerinde önemli olan bir diğer konu ise ülkeye gitmek için yapılacak vize başvurusunun seyahatten 4 hafta önce gerçekleşmesidir.

Hollanda vizesine başvurmak isteyenlere firmamız tüm aşamalarda yardımcı oluyor. Gerekli belgeler için bilgilendirilme, evrakların kontrolü, konsolosluğa gönderme ve cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm aşamalarda firmamız sizlere kolaylık sağlıyor. Siz de Hollanda vizesi sahibi olmak için hemen bizimle irtibata geçin, sizin yerinize işlemlerinizi biz yapalım.

Ucuz tatil yapmak için en önemli konular ise ucuz uçak bileti ile ucuz vize almak olmalıdır.

Hollanda vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.