Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Çanakkale’ye her gün en az on uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 12 saat, 20 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Çanakkale‘ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Çanakkale Uçak Bileti
Balıkesir Çanakkale Uçak Bileti

Çanakkale şehir merkezinde yer alan, türkülerde de adını duyduğunuz Aynalı Çarşı 1890 tarihinde yapılmıştır. Şehre geldiğinizde ilk durağınız birbirine oldukça yakın mesafede bulunan Aynalı çarşı, kordon ve deniz müzesini gezmek olmalıdır. Filmlere de konu olan Truva Atı şehirde bir başka gezilecek yerler arasındadır. Truva Atı’nın hikayesi de oldukça ilginçtir; Truvalı Paris’in, Sparta kralının karısı Helen’e aşık olması ve akabinde kaçırması ile iki şehir savaşa tutuşur. Yıllarca devam eden savaşın sonucu Paris’in Sparta’nın en iyi savaşçısı olan Akhilleus’u ok ile öldürmesi ile neticelenir ve Truva kazanır. Spartalılar ise barış hediyesi olarak Truva’ya tahta bir at heykeli gönderir. Şehrin kapıları açılır ve at içeri girer. Ancak bu acı bir intikam planıdır ve atın içi Spartalı askerlerle doludur. Gece yarısı halk uyurken askerler attan çıkıp, herkesi katlederler ve Truva’yı düşürürler. Kordon’da bulunan Truva Atı’nı seyahatinize mutlaka ekleyin.

Çanakkale’nin incisi Assos’un görülmeye değer bir güzelliği vardır. Assos’ta Antik Liman, Athena Tapınağı ve Behramkale Köyü mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.

Balıkesir Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.