Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Adana’ya en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8  saat 20 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Adana uçak bileti al!

Siz de Balıkesir‘den Adana’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Balıkesir Adana uçak bileti satın alabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Adana Uçak Bileti
Balıkesir Adana Uçak Bileti

Adana, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük illerinden birisi olmakla beraber hem doğal hem de tarihi pek çok yapı ve alana sahip. Bu sebeple Adana‘ya seyahatinizde hiç sıkılmayacak Adana’da yeni yerler keşfetmenin keyfini yaşayacaksınız. Adana’nın en büyük camisi Ulu Cami ile gezinize başlayabilirsiniz. 16. yüzyılda yapılmış olan bu cami Emevi ve Selçuklu izlerini taşır. Roma döneminden günümüze kadar gelebilmiş önemli bir tarihi yapı da Taşköprü’dür. Toplamda 14 gözü bulunan köprü ilginizi çekecektir. Aziz Pavlus Kilisesi de Adana’dadır. Bebekli Kilise olarak da anılan bu mabed yeri hem Protestan hem de Katoliklerin ibadethanesidir.

Yayla turizmini seviyorsanız Adana’da bulunan Akçatekir Yaylası’nı ziyaret etmenizi öneririz. Yeşili ve temiz havası ile sağlık turizminin önde gelen yaylalarından birisidir. Antik kentleri dolaşmayı seviyorsanız Ceyhan Nehri kenarındaki Misis Antik Kenti’ni dolaşmaktan keyif alabilirsiniz. Hitit, Bizans, Roma ve Osmanlı döneminden pek çok izi taşıyan bu antik kentte tarihe bir yolculuk yapacaksınız. Eğer şehrin kalabalığına karışmak, alışveriş yapmak, yemek yemek yada bir şeyler içmek isterseniz Gazipaşa Bulvarı’na uğramanız yeterli. Şehrin en hareketli alanlarından bir tanesi burası.

Balıkesir Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

[insert page=’koca-seyit-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.