Çok ucuz fiyatlarla Amasya Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Ordu’ya bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10  saat 30 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Ordu uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Ordu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Ordu uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Ordu uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Ordu Uçak Bileti
Amasya Ordu Uçak Bileti

Karadeniz denilince akla ilk gelen illerden Ordu hem doğal hem de tarihi yerleri ile dikkatleri çeken bir ilimiz. Ordu seyahatinizde görmek isteyebileceğiniz yerler var. Ordu’da doğal göller tüm doğal güzellikleri ile insanları etkiler. Örneğin Gaga Gölü, fındık bahçelerinin arasından adeta ışıldar. Göl içinde ve çevresinde çok farklı türde canlılar yaşar. Sakin ve huzurlu bir diğer yer Ulugöl Tabiat Parkı, Ordu’nun yeşilliklerinin ortasına sizi bırakan türden. Ada turizmini seviyorsanız Hoynat Adası’na mutlaka uğramanızı öneririz. Karabatak ve martı gibi kuşların yoğun olduğu bu ada Karadeniz’in tüm ihtişamını yansıtıyor.

Ordu’da pek çok şelale de mevcut. Eğer şelaleleri gezmek ve gürül gürül akan su ile yeşil manzaranın tadını aynı anda çıkartmak isterseniz Ohtamış Şelalesi’ne uğramanız yeterli olacaktır. Bu şelale Karadeniz’in en büyük şelalesidir. Bir diğer şelale Kapılı Cıngırt Şelalesi’dir. Bu şelalenin çevresinde pek çok tarihi alan da bulunuyor. Eğer Ordu’ya kadar gelmişken bu benzersiz doğanın ortasında piknik keyfi yapmak isterseniz Perşembe Yaylası sizleri bekliyor. Ayrıca bu yaylada yamaç paraşütü sporu da yapıldığını hatırlatalım.

Amasya Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Ordu’ya ya da Ordu’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Ordu uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.