Bahamalar, Atlas Okyanusunun başlıca üç adasından birisidir. Antil Adaları zincirini meydana getirir. Bahamalar, Küba ve Haiti ülkenin güneybatısında Florida Yarımadası açıklarında yer alır. Bahamalar’a seyahat etmek düşünenler seyahat öncesinde Bahamalar vize işlemlerini tamamlamalı. Firmamız Bahamalar vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyor Bahamalar vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Bahamalar vizesi için bizi arayın.

Bahamalar’a vize almak isteyenler..

1973’te İngiltere’den koparak bağımsızlığını ilan eden Bahamalar, irili ufaklı 3000 adadan oluşur. Bu 3000 adadan sadece 20 adada yerleşim vardır.

Ucuz Bahamalar Vizesi - Bahamalar vize işlemleri
Ucuz Bahamalar Vizesi

İki mevsimli yumuşak astropik iklimi bulunan Bahamalar  büyük oranda Gulf Stream Akıntısı ile Atlas Okyanusu’nun meltemlerinin etkisindedir. Kış aylarında ortalama sıcaklık 21 derece; yaz aylarında 27 derecedir.

Bahamalar’ın sosyolojisi

Resmi dili İngilizce olan Bahamalar Afrikalıların kırmasından oluşan bir halktan meydana gelir. Aynı zamanda ülke topraklarında yalnızca 22 civarında köy ve adada yerleşim bulunur. Kentlerde nüfusun yüzde 55,1’i, kıyılarda ise yüzde 44,9’u yaşar. Ayrıca nüfusun 5’te 2’si 10 yaş altı çocuklar oluşturur.

Pazar ekonomisi bakımından büyük ölçüde turizm ve uluslararası finans hizmetlerine dayanan bir ekonomik zincir vardır. 1989 gayri safi milli hasılası 2 Milyar 820 Milyon ABD dolarıdır. Tarımın istihdam içindeki payı yüzde 5 civarındadır. ABD’den yapılan ithalat ülkedeki neredeyse gıda gereksinimin tümünü karşılar. Tropikal iklime sahip olan bölge özellikle domates, muz, ananas, mango, guava, guanabana ve greyfurt gibi sebze ve meyvelerin yetişmesinde büyük bir paya sahiptir. Büyük Bahama’daki Freeport, Bahamalar’ın en önemli sanayi merkezidir. Burada büyük bir de çimento fabrikası bulunur. Firmamız bu cennet ülke ile sizi sorunsuz bir şekilde bir araya getiriyor. Bahamalar vizesi almak çok kolaydır.

Bahama kültürü, yerel halkın özelliklerini yansıtırken komşu ülkelerden gelme bir takım etkileri de bünyesinde barındırır. Noel’i izleyen günde ve yılbaşında düzenlenen Jankanoo geçit töreni geleneksel toplu eğlencelerin en önemlisidir.

Bahamalar vize işlemleri

Bahamalar’a yolcukuk yapmak isteyen Türk vatandaşlarının bordo (umuma mahsus) pasaportu varsa Bahamalar vize işlemlerini yaptırdıktan sonra ülkeye girmeleri mümkündür. Vize işlemlerinde de firmamız ülkeye seyahat edecek kişilere gerekli vize hizmet desteğini sağlıyor.

Bahamalar Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Bahamalar vizesi için gerekli işlemleri tamamlamak için bizi arayabilirsiniz.