Aydınlı iş adamı Mustafa Çıldır’ın 1956 yılında 500 dönüm arazisini Devlet Hava Meydanları İşletmesi Umum Müdürlüğü’ne hibe edilmesi üzerine yapılan Aydın Çıldır Havalimanı, belirli aralıklarda sekteye uğrayarak kapatılmış ve ardından tekrar hizmete girmiştir. Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda yer alan Çıldır Havalimanı, Hürriyet Mahallesi, Efeler, Tepecik Belediyesinde bulunuyor. Aydın şehir merkezinde 65 kilometre uzaklıkta yer alan Aydın Havalimanı’na Havaş, belediye otobüsü ve taksi gibi pek çok ulaşım ağı bulunuyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Uçak Bileti

Aydın Çıldır Havalimanı Uçak Bileti
Aydın Havalimanı Uçak Bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Aydın Havalimanı uçak bileti alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti fiyatları buradan görülebiliyor.

Aydın Havalimanı içinde yolcuların yararlanmaları için sağlık, bankacılık ve yiyecek, içecek hizmetleri düşünülmüştür. Havalimanı uçuş yoğunluğuna göre 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca Aydın Havaalanında araç kiralama adına farklı firmalara ait ren a car  şirketleri hizmet vermektedir.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın özellikle ilçelerinin sahip olduğu doğal güzellikleri ile gezilmesi gereken pek çok noktaya sahiptir. Şehir merkezindeki sessiz ve huzurlu hayatın aksine sahillerinde hareketli ve eğlenceli bir yaşam aktiftir. Sahil kesimlerinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile Aydın, yerli ve yabancı pek çok turistin ilgi odağı haline gelmiştir.

Hristiyan alemi için oldukça önemli olan Efes Antik Kenti, İzmir ve Aydın arasında bulunuyor. Özellikle Kuşadası, Didim ve Selçuk gibi sahil kasabaları ile büyük sükse yapan Aydın, ülkemizin turizme en yatkın şehirleri arasında yerini alır.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Aydın Çıldır Havalimanı’ndan rahatlıkla şehir merkezinde veya ilçelerinde herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanının hemen dışında bekleyen otobüs, dolmuş ve taksiler 24 saat boyunca kesintisiz olarak yolculara hizmet vermektedir.

Aydın Havalimanı’nın ayrıca çevre il ve ilçelere de servisler bulunmaktadır. Selçuk, Didim ve Kuşadası ilçelerine gitmek isteyen yolcular, Havaş servislerini kullanarak istedikleri yere rahatlıkla ulaşabilirler. Havaş servisleri uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre ayarlandığından dolayı herhangi bir aksilik yaşamanız söz konusu değildir.

Ucuz Aydın Çıldır Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Aydın Çıldır Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Aydın’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Aydın Çıldır Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Aydın uçak biletiAydın ucuz uçak bileti

Çok uygun fiyatlı Aydın otelleri de Tatil City’de. Bütçe dostu tatil seçenekleri ile çok ucuz Aydın uçak bileti buradan bulabilirsiniz. Aydın’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… Sizler için detaylı Aydın gezilecek yerler almanağı hazırladık.