Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Mardin’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 25 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Mardin uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Mardin Uçak Bileti
Çanakkale Mardin Uçak Bileti

Medeniyetlerin beşiği olan Mardin, Mezopotamya’nın kuzeyinde yer alır. Anadolu tarihinin en görkemli şehirlerinden biri olan Mardin’in tarihi yontma taş devrine kadar uzamaktadır. M. Ö. Sümerler tarafından 2850 yılında ele geçirildiği bilinen şehir, M. Ö 2000’li yıllarda ise Asurların eline geçmiştir. Ardından bölgede Hititler, Urartular, Emeviler, Selçuklular, Abbasiler, Artuklular ve Osmanlılar hüküm sürmüştür. Birçok uygarlığın yaşam sürdüğü şehir günümüze dek, Türkiye tarihini aydınlatan pek çok sahneye tanık olmuştur.

Daracık sokaklara sahip olan Mardin evleri sıra sıra dizilmiş görüntüsü ile bir diğer evin manzarasına engel olmayacak şekilde inşa edilmiştir. Ortaçağ ve Kuzey Suriye mirasını yansıtan evler, Mardin’in en güzel simgesi haline gelmiştir. Her bir evin aynı açık sarı rengi yansıtması ile düzenli bir görüntü sergileyen bu miras, Mardin’in geleneksel yaşantısını gözler önüne seriyor. Özellikle fotoğraf çalışmaları için oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen Mardin evleri, şehirde gezilmesi gereken yerlerin başında gelir.

Görüntüsünden dolayı ‘Kartal Yuvası’ olarak da adlandırılan Mardin Kalesi, şehri panoramik bir açıdan gözlemlemenizi sağlayıcı bir konuma sahiptir.

Çanakkale Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.