Çok ucuz fiyatlarla Amasya Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Giresun’a bir uçuş yapılmaktadır. Amasya’dan Giresun’a uçuş süresi aktarma dahilinde 10  saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Giresun uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Giresun’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Giresun uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Giresun uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Giresun Uçak Bileti
Amasya Giresun Uçak Bileti

Karadeniz denilince akla ilk gelen, doğası ile tarihi ile insanı etkileyen ilimiz Giresun‘a yolunuz düşerse gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Yayla turizmi açısından oldukça önemli olan giresun’da alabildiğine yeşillik, ormanlık alanlar göreceksiniz. Örneğin Gölyanı Yaylası, ufak şirin evleri ve yine bir o kadar hoş gölü ile adeta doğanın tam kalbi. Bir diğer önemli yayla Kümbet Yaylası. Temiz havası ve piknik yapabileceğiniz geniş alanları ile ailenizle temiz havanın içerisinde güzel bir gün geçirmek isterseniz mutlaka uğramanızı öneririz. Ada turizminden hoşlanıyorsanız Karadeniz’in en büyük iki adasından biri olan Giresun Adası’nı ziyaret etmelisiniz. Tarihi kule, sur ve manastır kalıntısı ile karşılaşabileceğiniz bu ada hem tarihi hem de doğa açısından önemli bir yer.

Şehirde tarihi kaleler de mevcut. Bunlardan şehrin simgelerinden olan Giresun Kalesi, ayrıca şehrin manzarasının tadını da çıkarabileceğiniz bir yer. Büyük kayanın üzerine inşa edilmiş olan Tirebolu Kalesi ise görülmeye diğer bir kalemiz. Deniz kenarında muhteşem bir manzarayı sizlere sunan Tirebolu Kalesi’ni de mutlaka görmelisiniz. Hititler’den Roma, Bizans’a kadar pek çok uygularığın izlerini taşıyan Giresun’da çıkarılmış önemli eserleri görebileceğiniz Gogora Giresun Müzesi ise sizleri tarihi bir yolculuğa çıkaracak.

Amasya Giresun Uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Giresun’a ya da Giresun’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Giresun uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.