Çok ucuz fiyatlarla Giresun Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Adana’ya  haftada beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Adana uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Adana Uçak Bileti
Giresun Adana Uçak Bileti

Tarihi ve turistik yerleri açısından ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olan Adana, sahip olduğu doğal güzellikler ile dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir. Köklü bir tarihe ev sahipliği yapan şehir, coğrafi konumu ve bitki örtüsü bakımından geçmişte pek çok medeniyete ev sahipliği yapması ile bilinir. Günümüzde eski dönemlerden kalan tarihi yapıları orijinalliği bozulmadan muhafaza eden şehir, kültürel açıdan da farklılığını ortaya koyar.

İlk yapımında 21 gözlü olan Taş Köprü, şehrin yapılandırılması sonucunda günümüzde 14 gözlü olarak işlevine devam eden bir yapıdır. Romalılar tarafından 2. yüzyılda inşa edilen eser, dünyanın araç trafiğine açık en eski köprüsü olma özelliğine sahiptir. Adana Merkez Camiyi fon olarak alan köprü, Seyhan Nehri üzerinde bulunmasından dolayı halk arasında ‘Seyhan Köprüsü’ olarak da adlandırılır. Taş Köprü, köklü tarihi neticesinde günümüzde kadar pek çok uygarlık için hizmet vermesi ile bilinir. Bu nedenden dolayı yapının üzerinde farklı dönemlere ve kültürlere ait birbirinden değerli motifler ve figürler bulunur.

Adana şehir merkezine uzaklığı 64 kilometreyi bulan Varda Köprüsü, şehrin en güzel yapılarından biridir. Almanlar tarafından inşa edilmesi sonucunda ‘Alman Köprüsü’ ve ‘Koca Köprü olarak da adlandırılan yapı, 1912 yılına aittir.

Giresun Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı