Saray Restoran, Bingöl Solhan‘da bulunmaktadır. Solhan’da en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Burada bulunan menülerin tadına doyamayacaksınız. Müşteri memnuniyetine önem veren mekanın samimi ve ilgili çalışanları sayesinde kendinizi evinizdeymiş gibi huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz.

Bingöl Merkez Saray Restoran Bingöl Merkez’de Saray Restoran

Arkadaşlarınızla birlikte gelip, keyifli sohbetler eşliğinde yemeğinizi yiyebilecek ve güzel zamanlar geçirebileceksiniz. Aileniz ve çocuklarınızla birlikte gelip, keyifli anlar yaşayabileceğiniz nezih bir mekan. Çorbalardan, salatalarına, et yemeklerinden, sebzeli yemeklerine kadar istediğiniz menüyü tercih edebilirsiniz. Kültür veya iş gezisi kapsamında geleceğiniz Bingöl’de tarihi bir çok yapı bulunmaktadır. Buraları gezdikten sonra yemek yiyebileceğiniz kafe ve restoranlar mevcuttur. Popüler mekanlar özellikle merkezde konumlanmıştır. Şehirde bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Bingöl’den ayrılmadan önce şehre özgü organik ürünlerden kendinize ve sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz.

Adres: Mus Caddesı, Dumer Is Hanı, 2 Kat. | Solhan, Bingol, Türkiye
Telefon: +90 530 043 44 45

Bingöl’ü merak mı ediyorsunuz? Bingöl hakkında çok özel ve minik bilgiler veriyoruz. Bu bilgiler çok yetersiz diyenler için de Bingöl gezilecek yerler çalışması yaptık!

Bingöl’de Gezilecek Yerler Yapılacak Şeyler

Bingöl uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz! En ekonomik ve çok ucuz uçak bileti de sağlıyoruz – TatilCity.NET.

Bingöl uçak biletleri