Mersin Marina, Mersin Yenişehir  ilçesinde bulunmaktadır. Burası Doğu Akdeniz’in en büyük ve en güzel yerlerinden biridir. 2011 yılında hizmet vermeye başlayan şehir marinası yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. özellikle burada yaşayanlar ve iş gezisi için gelenlerin yanı sıra yaz tatili için gelenlerinde gözde yerlerinden biri diyebiliriz.

Mersin Yenişehir Mersin Marina Mersin Yenişehir’de Mersin Marina

Marinada yat kulübü, spor merkezi, bar, SPA, restoran gibi keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Burası özellikle yat sahiplerinin ihtiyaç duyduğu önemli bir yer. Yat araç-gereçlerinin satıldığı mağazalar, süpermarketler, özel park yerleri, çamaşırhane, duş, tuvalet, TV bağlantısı, ilk yardım, kablosuz internet, yatçı depoları, tekne bakım ve gümrük giriş-çıkış gibi kapılar bulunuyor. Arkadaşlarınızla birlikte marinaya gelip akşam yemeğinizi yiyebilir ve güneşin batışını izleyebilirsiniz. Mersin Yenişehir’de bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Buradan ayrılmadan önce şehre özgü ürünlerden kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Türkiye’de bulunan bütün turistik tesisler. TatilCity:NET’in Ucuz otelleri sizler için seçildi. Fiyatlarımızı görmeden otel rezervasyonu yapmayın, acil karar vermeyin!

[accommodations count=”16″ show_badge=”yes” slide=”no” title=”Türkiye Otelleri”]

Türkiye Hakkında bilgiler, nerelere gidilir, ne yenir, neler yapılır? Bu soruların cevapları web sitemizde. Bu bilgiler yetmez diyenlere de Gezi Rehberleri hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

Ekonomik ve çok ucuz uçak bileti de TatilCity.NET’de. En uygun fiyatları sizler için tasarladık..