Madencioğlu Şelalesi, Zonguldak Devrek ilçesinde bulunmaktadır. Burada üç şelale bulunmaktadır. Birinci şelaleye ulaşmak kolay… İkinci şelale büyük olup, dibine inmek kolay olmayabilir. Burayı karşıda bulunan bir tepeden rahatlıkla görebilirsiniz.

Zonguldak Devrek Madencioğlu Şelalesi Zonguldak Devrek’de Madencioğlu Şelalesi

Burada yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz ve konaklayabileceğiniz bir tesis bulunmamaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte buraya gelip doğayla iç içe güzel bir gün geçirebilirsiniz. Dilerseniz çadır kampı yaparak farklı bir tatil geçirebilirsiniz. Ateş yakıp çayınızı, kahvenizi içebilirsiniz. Doğa sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Kültür veya iş gezisi kapsamında geleceğiniz Zonguldak’ta tarihi ve doğa güzellikleriyle dikkat çeken bir çok yer bulunmaktadır. Burada yeme/içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir çok mekan bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz tesislerde mevcuttur. Buraya gelmişken şehrin plajlarında güneşlenebilir ve denizde yüzebilirsiniz. Şehirden ayrılmadan önce yöreye özgü organik ve geleneksel ürünlerden kendinize ve sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz.

Zonguldak’a gidecekler için bilgiler de veriyoruz. Üstelik fazlasıyla geniş kapsamı olan bir de Zonguldak gezi rehberi hazırladık.

Zonguldak’da Gezilecek Yerler Yapılacak Şeyler

TatilCity.NET dünya üzerindeki bütün havalimanlarına ekonomik fiyatlar ile ucuz uçak biletleri bulur. Ayrıca kampanyalı Zonguldak uçak bileti tedarik eder.

Zonguldak uçak biletleri