Keleş Konağı, Adıyaman Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Konak, Hısn-ı Mansur Kalesi’nin altında bulunuyor. Buranın restorasyonu yapılmış ve belediyeye teslim edilmiş. Kale yolu ve merpenlerinin yenilendiği konak günümüzde sosyal tesis olarak hizmet veriyor.

Adıyaman Merkez Keleş Konağı Adıyaman Merkez’de Keleş Konağı

Konak mimari yapısıyla dikkat çekiyor. Buraya gelen yerli ve yabancı turistlerin sık sık uğradığı mekanlardan biri. Kültür ve iş gezisi kapsamında geleceğiniz Adıyaman’da birbirinden ilginç tarihi  ve doğa güzelliğiyle dikkat çeken yerler bulunmaktadır. Buraya gelmişken Nemrut’a çıkıp ören yerini gezmeyi ve güneşin batışını izlemeyi unutmayın. Burada yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz kafe ve restoranlar mevcuttur. Bunun yanı sıra bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz tesisler de bulunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte burada güzel vakitler geçirebilirsiniz. Adıyaman’dan ayrılmadan evvel meşhur çiğ köftenin tadına bakabilir, içli köfte yiyebilirsiniz. Şehrin organik ürünlerinden kendinize ve sevdiklerinize satın alabilirsiniz.

Adıyaman’da ne yapabilirim sorusuna cevap arayanlar için araştırdık, Adıyaman gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Adıyaman’da Gezilecek Yerler Yapılacak Şeyler

Hayal edin, gerisini bize bırakın!.. Biz hayal organize ederiz. Üstelik en uygun fiyatlarla. Adıyaman uçak bileti de web sitemizde çok ucuz!

Adıyaman uçak biletleri