Amasya Göynücek’de bulunan Kardeşler Pide Salonu rahat oturma düzeni ve huzur ortamıyla, leziz pide çeşitleriyle sizleri kendine bağlayacak nezih bir mekan.

Amasya Göynücek Kardeşler Pide Salonu Amasya Göynücek’de Kardeşler Pide Salonu

Birbirinden farklı çeşitli pideleriyle Göynücek halkına hizmet veren mekanda zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız. Komşularınızla birlikte öğlenleri çay saatlerinizin keyfini çıkaracağınız mütevazı bir mekan. Pidelerin malzemelerinde kesinlikle katkı malzemesi bulunmamaktadır tamamen organiktir. Arkadaşlarınızla birlikte günün her saati birlikte vakit geçirip, karnınızı doyuracağınız mekanda kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Bol malzemeli görüntüsü ve tadıyla Kardeşler Pide Salonu’nun müdavimi olacaksınız. Hafta sonları arkadaşlarınızla buluşup gideceğiniz aile lokantasında yediğiniz pideler temiz bir ortamda hazırlanıp, hijyenik bir şekilde masanıza sunumu yapılmaktadır.

Adres: Yeni Mahallesi, Hürriyet Cd. No:25, 05900 Göynücek/Amasya

Amasya’da nerelere gidilir, günü planlarken nelere dikkat edilmelidir? Amasya gezilecek yerler almanağı bu cevapları bulabilmeniz için hazırladık.

Amasya’da Gezilecek Yerler Yapılacak Şeyler

Amasya uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ekonomik ve kampanyalı!..

Amasya uçak biletleri