Acentamız vize işlemleri de yapar. Gana vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Gana vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Gana vizesi için bizi arayın. TatilCity.net.

Resmi adı ile Gana Cumhuriyeti, Gine Körfezi’nin kuzey kıyısında Batı Afrika’da yer almaktadır. Kuzey ve kuzeybatıda Yukarı Volta, batıda Fildişi Kıyısı,  doğuda Togo ile sınırı bulunmaktadır. Başkenti Akkra’dır. Gana Cumhuriyeti’ne gitmek isteyen vatandaşlarımızın Gana vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Ucuz Gana vizesi isteyenler..

Sıcak ve nemli subekvatoral bir iklimi olan Gana’nın yıllık yağış tutarları 1-2.5 m. arasında olmakla birlikte aylık sıcaklık ortalaması 25-30 derecedir. Ülkenin geniş bir bölümü ormanlarla kaplıdır. Batı Afrika ülkeleri arasında ekonomik açıdan en iyi olan ülkelerden birisidir. Elektrik santralleri vardır. Bunlardan Volta Irmağı üzerinde kurulmuş olanları ürettiği boksit cevherini işlemektedir. Başlıca tarım ürünleri arasında kakao, bitkisel yağlar, tütün, kola, mısır, pamuk, muz, pirinç, kahve ve kopra bulunurken yeraltı zenginleri bakımından altın, boksit, manganez ve elmas bulunmaktadır.

Ucuz Gana Vizesi - Gana vize işlemleri
Ucuz Gana Vizesi

Komşu ülkelerinin yaptığı ticaret ağının bir kısmı Gana üzerinden geçmektedir. Avrupalılar, Portekizliler Gine Körfezi’nin kuzey kıyılarına ilk yerleşenlerdir. Ülke, özellikle İngiltere, Hollanda ve Danimarka arasında 16. ve 18. yüzyıllarda adeta bir rekabet alanıydı. Hatta bu devletler kıyı ve iç kesimlerde bir takım kent ve kalaler kurmuşlardı. 1957’de İngiltere sömürüsünden kurtularak bağımsızlığını kazandı.

Gana’da 1992’de referandumla çok partili yönetime geçilmiştir. Gana’da 1950’li ve 1960’lı yıllarda ekonomik manada önemli bir gelişme gösterilmiştir. Bu anlamda büyük oranda tarım ve madenciliğe dayanan, gelişime açık bir karma ekonomi ile yola devam edilmiştir. Son yıllarda yaşanan zorluklara rağmen ülke, hâlâ tropik Afrika’nın en zengin ve gelişmiş ülkesi konumunda yer almaktadır.

Gana vize işlemleri

Gana Cumhuriyeti’ne seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın pasaport ayrımı yapılmaksızın vize işlemlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Sadece diplomatik yani siyah pasaport sahipleri vizeden muaf tutulmuştur. Ucuz Gana vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için ise firmamız vatandaşlarımıza gerekli desteği vermektedir. Gana vize işlemlerini yapmak isteyen ancak bu işlemler için yeterli vakit bulamayan vatandaşlarımıza firmamız yetkilileri tüm süreçlerde yardımcı olmaktadır. Siz de Gana’ya seyahat etmek istiyor ancak vize işlemleri için yeterli zaman bulamıyorsanız hemen firmamız yetkilileri ile irtibata geçebilir, en hızlı ve ekonomik şekilde vize işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gana Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Gana vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.