Erzincan Merkez’de bulunan Evin Döner rahat oturma düzeni, lezzetli döneri ve salataları, mezeleriyle 1979 yılından beri kaliteli hizmet sunan nezih bir mekan.

Erzincan Merkez Evin DönerErzincan Merkez’de Evin Döner

Mekan, 1990’lı yıllarda Meşhur Erzincan Dönercisi olarak anılmış. İlgi o kadar yoğunlaşmış ki ikinci şubeyi 2008 yılında açan mekan ilgi görmeye devam ediyor. Sadece Erzincan’da değil Ankara ve bir çok ilde de şubeleri bulunuyor. Ürünlerinde mutlaka yöresel malzemeler tercih ediliyor. Etler ise Erzincan yöresine ait yerli hayvanlardan sağlanıyor. Dönerlerde 12-15 ay arası düve eti kullanıyorlar. Dönerler hayvanların antrikot, kontrfile ve trançtan yapılıyor. İçeriğinde kimyasal madde yok tatlandırıcı ve ya baharat yok %100 doğal et bulunuyor. Koruyucu ve renklendirici bulunmuyor. Menüler temiz bir ortamda ve hijyenik bir biçimde masalara kadar sunumu yapılıyor. Etler kesiminden yemek yapımına kadar denetim altında tutuluyor. Sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmek ve yeme-içme ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız burası tam size göre. Evin Döner kolaylıkla bulabileceğiniz adresinde sizleri bekliyor.

Adres: Kızılay Mahallesi, Sultan Melik Cad., 24040 Merkez/Erzincan Merkez/Erzincan

Telefon: (0446) 212 23 69

Erzincan’a gidecek olanlar için içeriği geniş bir Erzincan gezi rehberi hazırladık.

Erzincan’da Gezilecek Yerler Yapılacak Şeyler

Erzincan uçak bileti fiyatları İnternet sitemizde fazlasıyla uygun!.. TatilCity.NET yurt içi uçuşlarınızda da en uygun fiyatlar ile uçak bileti buluyor.

Erzincan uçak biletleri