Antalya Muratpaşa’da bulunan Cafe Mokka yemyeşil dizaynı ve renkli dekoruyla ilgi gören nezih mekanlardan… Kendinizi evinizdeymiş gibi rahat ve konforlu bir yer.

Antalya Akseki Cafe Garden Restoran Antalya Muratpaşa’da Cafe Mokka

Zengin menüsüyle hem göze hem de mideye hitap eden Cafe Mokka’da zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebileceğiniz rahat bir mekan. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz güzel bir yer. Dilerseniz sevdiklerinizle birlikte hafta sonlarınızı özel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Kahve içerek günün yorgunluğunu atabilir, huzurlu saatler geçirebilirsiniz. Cafe Mokka sizlere sunduğu yemeklerde gıda maddesi bulundurmayan organik malzemelerden tercih etmede kararsız kalacağınız seçenekler sunuyor. Cafe Mokka Muratpaşa’da sizleri bekliyor.

Adres: Haşimişcan Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 36, Muratpaşa, Antalya

Telefon: 0242 2426763

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Antalya’da Gezilecek Yerler Yapılacak Şeyler

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

Antalya uçak biletleri