Çok ucuz fiyatlarla Bursa Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 5 dakikadır.

[insert page=’nevsehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Nevşehir Uçak Bileti
Bursa Nevşehir Uçak Bileti

Ülkemizde oldukça ilginç yeryüzü şekillerine ev sahipliği yapan Nevşehir, pek çok doğal güzelliği ile Türkiye dışında adını dünya turizmi tanıtımlarında da sıkça duyurmuş bir kenttir. Göreme Açık Hava Müzesi, Nevşehir şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede bulunuyor. 6 Aralık 1985 yılından beri UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Göreme, M. S. 4. ve 13. yüzyılları arasında manastır olarak kullanılmıştır. Bölgedeki en turistik yerler arasında yer alan Göreme Açık Hava Müzesi, Kayseri Başpiskoposu Aziz Basil tarafından yaptırılmıştır.

1964 yılında yapılan Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi ve Müzesi, Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde yer alır. Manevi dünyanın kapılarını aralayan Hacı Bektaş-ı, Anadolu Selçuklular zamanında inşa edilmiştir. Mekan günümüzde Etnografya Müzesi olarak hizmet vermektedir.

Nevşehir Yeraltı Şehirleri oldukça ilgi çekici ambiyansı ile tüf kayaların yerin derinliklerine doğru inilerek yapılmıştır. Bu yeraltı şehirlerinin en dikkat çekenleri ise Derinkuyu, KAymaklı, Özkonak, Özlüce’dir.

Nevşehir şehir merkezine 7 kilometre mesafede bulunan Kapadokya’nın en güzel manzarasına sahip yapı ise Üç Güzeller’dir. Çevredeki yeryüzü şekillerinden farklı formlarda görsel yansıtan Üç Güzeller, oldukça büyüleyici enstantaneler yakalayabileceğiniz doğal yapılar arasında önemini korur.

Bursa Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’nevsehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.