Ada Beach Club, İstanbul Adalar’da bulunmaktadır. Heybeliada Çam Limanı’nda bulunan plaj eşsiz bir manzaraya sahiptir. Çam ağaçlarının kıyısında büyüleyici bir atmosfere sahip olan plajda haftasonları yer bulmak çok zor.

İstanbul Adalar Ada Beach Club İstanbul Adalar’da Ada Beach Club

Çam limanı koyunda yer alan Ada Beach temiz bol oksijenli havasıyla ilgi görüyor. Buraya ailenizle ve özellikle arkadaşlarınızla birlikte geldiğinizde çok eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Burada mini golf turnuvası da düzenlenmektedir. Voleybol oynayabilir ve tekne turu yapabilirsiniz. Yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz balık restoranı da bulunuyor. Burada lezzetli balıkların tadına da bakabilirsiniz. Plaja giriş ücretli olup, haftaiçi ve haftasonu fiyatları farklıdır. Kültür veya yaz tatili kapsamında geleceğiniz İstanbul’da gezip, görebileceğiniz bir çok tarihi ve eşsiz doğa güzelliğine sahip yerler bulunmaktadır. Burada bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz tesisler mevcuttur. Dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte şehrin en güzel yerlerinde çadır kampı kurabilir ve doğayla iç içe huzur dolu bir kaç gün geçirebilirsiniz. Şehirden ayrılmadan evvel buraya özgü organik veya yöresel ürünlerden kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

İstanbul otelleri fiyatları ve özel kampanyalar TatilCity.NET’de.. Ayrıca İstanbul’a gidecekler için İstanbul gezi rehberi‘de hazırladık.

İstanbul’da Gezilecek Yerler

TatilCity.NET dünyanın her yerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti bulur. Üstelik İstanbul uçak bileti fiyatları satış sistemimizde çok uygun!

İstanbul uçak biletleri