Kullanım Koşulları

Tatilcity.net kullanıcının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.tatilcity.net web sitesini kullanan kişi bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

Tatilcity.net firmasının tüm hakları Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş.’ye aittir. Ayrıca Tatilcity.net sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikirler telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş.’nin yazılı izni olmadan asla kullanılamaz. Aynı zamanda bu metaların herhangi bir amaçla kopya edilmesi, tekrar üretilsi, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş.’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.tatilcity.net sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kişi kendine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan bizzat sorumludur. Aynı zamanda kendi gizliliği için kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

Tatilcity.net devamlı olarak güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kişi, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırdığında, rezervasyon yaptırdığı ürünün o an sağladığı koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.tatilcity.net sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.tatilcity.net sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.tatilcity.net’e Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.tatilcity.net internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.tatilcity.net’in Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kişilerin site içinde küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.tatilcity.net sitesinin sahibi Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş.’nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

Herhangi bir internet kullanıcısının Tatilcity.net üzerindeki bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği :

www.tatilcity.net aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online, hem de offline durumundayken koruma altındadır. Siz üyelik ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştirdiğiniz esnada verdiğiniz tüm bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.tatilcity.net üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Tüm bilgiler ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.tatilcity.net sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.tatilcity.net ve sahibi Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.tatilcity.net sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.tatilcity.net sitesi ve sahibi Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş.’ye sorumluluk yüklenemez.

www.tatilcity.net ve sahibi Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş. sitenin kullanımından doğabilecek şekilde oluşan direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.tatilcity.net sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş.

www.tatilcity.net sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Süper Travel Turizm San. ve Tic. A.Ş.’ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.