Papua Yeni Gine, Pasifik’te bir adalar devleti olarak geçmektedir. Papua Yeni Gine vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Papua Yeni Gine vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Papua Yeni Gine vizesi için bizi arayın.

Amiral Adaları’ndaki Manus Adası’nın, Yeni Britanya ve Yeni İrlanda’nın, Lauisiade Takımadalarının; Trobriand Adaları’nın ve 600 küçük adanın doğu bölümünü oluşturmaktadır. Yeni Gine’nin anakarası olarak bilinen yapısı ise geniş vadilerle çevrilidir ve dağlık yapılar mevcuttur. Papua Yeni Gine’ye gitmek isteyenler Papua Yeni Gine vize işlemlerini yaptırmak zorundadırlar.

Ucuz Papua Yeni Gine vizesi almak isteyenler..

Ucuz Papua Yeni Gine Vizesi
Ucuz Papua Yeni Gine Vizesi

Bir zamanlar Avustralya’nın parçası olması nedeniyle Avrupa’nın en öndeki sömürgecilerinden Birleşik Krallık’ın kolonisiydi. Avustralya bağımsızlığını kazandıktan sonra Avustralya’nın bir parçası olmuştur.

40 faal yanardağın bulunduğu ve depremlerin sık sık görüldüğü yerler mevcuttur. Solomon Adaları’na doğru doğuya doğru bölge genişlemektedir.  Fly, Puarri, Kikori gşbş pek çok uzun ırmak geniş güney ovasını  akaçlamaktadır. Kuzeydeki başlıca düzlükler Sepik ve Ramu ırmaklarının vadilerindendir.

Tarıma elverişli topraklar ülkede sadece %5’dir. Buna rağmen ekili alanlar bunun sadece yarısıdır. Tarım alanlarında yetiştirilen ürünler genellikle ailenin ihtiyaçlarına yöneliktir. Ailelere ait toprak parçalarında genellikle ilkel tarım yöntemleri uygulanmaktadır. Dağlık bölgelerde ise başlıca; hint yer elması, muz, kulkas yetiştirilir. Ticari manada değer taşıyan ürünlerin başında ise yer fıstığı, kakao, hurma yağı, kahve, kauçuk, çay, şeker kamışı gelmektedir.

Doğal kaynaklara baktığımızda ise altın, gümüş, bakır en önemlileridir. Madenleri genellikle yabancı şirketler tarafından işletilmektedir. Yılda 1.7 milyon m3 ormanlardan kereste üretilmektedir.

Papua Yeni Gine vize işlemleri

Ülkeye girmek isteyenler seyahat öncesinde Papua Yeni Gine vizesi için evraklarını tamamlamak durumundadırlar. Hususi, diplomatik, hizmet pasaportlu kişiler vize işlemlerine tabidirler. Vize işlemlerinden sonra ülkeye giriş 6 ay geçerliliğini korumaktadır. Papua Yeni Gine’ye gitmek isteyen vatandaşlarımız için firmamız Papua Yeni Gine vizesi için destek vermektedir. Vize almak için yeterli zamanı olmayan kişiler için her türlü yardımı firmamız yetkilileri yapmaktadır. Belgelerin listelenmesi ve ilgili kişiye iletilmesi, belgelerin kontrolü, belgelerin konsolosluğa ulaştırılması, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreçler firmamız yetkililerince yapılmaktadır. Siz de Papua Yeni Gine vizesi almak istiyor ancak yeterli zaman bulamıyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçin. Hem hızlı hem de ekonomik vize işlemleriniz tamamlansın.

Papua Yeni Gine vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Papua Yeni Gine vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.