Turistik açıdan oldukça ilgi çeken bu ülkeye gitmek için Nikaragua vize işlemleri yaptırmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Nikaragua vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Nikaragua vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Nikaragua vizesi için bizi arayın.

Güneyden Kosta Rika, Kuzeyden Honduras, doğudan Karaib Denizi ve batıdan Büyük Okyanus ile çevrili olan Nikaragua’nın Büyük Okyanus’ta 352 km uzunluğunda, Karaib Denizi’nde 541 km kıyı şeridi bulunmaktadır.

Ucuz Nikaragua vizesi almak isteyenler..

Nikaragua bir Orta Amerika devletidir. Yazları yağışlı tropikal bir iklimin egemenliği altındadır. Büyük Okyanus kıyısında sıcaklık mevsimden mevsime çok az değişim göstermektedir. Karaib kıyısı da, en az doğudaki kıyısı kadar sıcak olmakla beraber Managua’da yıllık yağış ortalaması 1.145 mm’yi bulmaktadır.

Ucuz Nikaragua Vizesi
Ucuz Nikaragua Vizesi

Tarım alanlarının üçte birini otluk alanlar oluştururken üçte ikisini ekili alanlardan oluşmaktadır. Mısır, fasulye, pirinç, darıdır. Pamuk, şekerkamışı, kahve yılda iki kez alınan ürünlerdir ve dış satıma yönelik üretilmektedir.

Özellikle, büyükbaş hayvan besiciliği yaygındır. Sığır, domuz, kümes hayvanları önde gelir. Balıkçılık ise genelde Karaib Denizi’nde yapılmaktadır. Doğal kaynaklar arasında altın, gümüş, bakır, tungsten, kurşun, demir filizi bulunmaktadır. Ancak günümüzde bakır, gümüş, altın yatakları işletilebilmektedir.

Nikaragua adının bir Amerika yerli kabilesi şefi Nicarao’dan geldiği düşünülmektedir. Aztek, Maya ya da İnka kalıntılarına sahip olmadıkları halde turizm bakımından oldukça doğal güzellikleri bulunmaktadır. Bu amaçla “doğayı koruma bölgeleri” ayrılmıştır. Ülke insanları oldukça sıcak ve cana yakındır. Görülmesi gereken oldukça ilginç tarihi evleri vardır. Gençler arasında özellikle İngilizce yayılım gösteriyor. Yabancılar için ise günlük İngilizce gazete çıkartmaktadırlar.

Nikaragua vize işlemleri

Nikaragua’ya gitmek isteyenler için Nikaragua vize işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Diplomatik, hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaportlar vizeden muaftır. Ülkeye pek çok amaçla turist gitmektedir. Bunlar arasında turizm, doğa ve kültür turizmi çok yaygındır. Ülkeye gitmek zor değildir. Turist olarak ülkeye gitmek gezmek ve doğal güzelliklerle buluşmak mümkündür. Nikaragua vize işlemleri için detaylı bilgi almak isteyenler firmamızı arayabilir. Hemen her ülke için vize işlem desteği veren firmamız bu konuda uzman yetkililer bünyesinde hareket etmektedir. Siz de Nikaragua’ya gitmek istiyor ve aklınıza sorular takılıyorsa hemen firmamızı arayabilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nikaragua Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Nikaragua vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.