Sri Lanka’nın yaklaşık 700 kilometre (435 mil) güneybatısında, olan Maldiv Cumhuriyeti,  Hindistan‘ın güneyinde yer alan ve bir grup adadan oluşan ülkedir. Başkenti Male olan ülkeye gitmek isteyen Türk vatandaşları, Maldivler vizesi almalıdır. Maldivler vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Maldivler vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Maldivya vizesi için bizi arayın.

Ucuz Maldivler vizesi almak isteyenler

Umman Denizindeki ada sıralarının bir bölümünü oluşturan mercan adası ve mercan kayalıklarından oluşan adalardan meydana gelen Maldivler dünyanın göz bebeğidir. Tüm adaların neredeyse tamamının yüzeyi yaklaşık 1 metre kalınlıkta bir kum tabakası ile beraber ince denebilecek bitki örtüsü ile çevrilidir. Maldivler vizesi oldukça ekonomik ve hızlı bir şekilde alınıyor.

Ucuz Maldivler Vizesi - Maldivler vize işlemleri
Ucuz Maldivler Vizesi

Tropikal muson ikliminin hakim olduğu ülkede yazları yağışlı, kışları ise kurak geçer. Güneydeki adalarda yağış daha fazla olmasına karşın kuzeydeki mercan adaları kasırgaların ve düzenli muson rüzgarlarının etkisindedir.

Başta ekmek ağacı ve hindistan cevizi olmak üzere tropikal bitki açısından oldukça zengin konumdadır. Bunlarla beraber tatlı patates,  bal kabağı, hint kirazı gibi adaların kendisine özgü meyve türleri de bulunur. Bu meyveler dünyanın başka hiç bir bölgesinde görülmez. Ülkenin kendine özgü doğal hayvan türü yok denecek kadar azdır. Hayvanların pek çoğu Güney Asya kökenlidir. Ancak uçar tilki, bu adalara özgü bir hayvan türü olarak kabul edilir.

Maldivler’de balıkçılık endüstrisi ulusal gelirin sadece 3’te 1’lik bir kısmını karşılar. Her ne kadar hindistan cevizi yağı dış satım ürünlerinden olsa da döviz açısından bakıldığında gemicilik ve turizmden sonra geldiği görülür. Öteki tüketim maddeleri ile beraber yiyecek ihtiyacının tümünü dış ülkelerden sağlayan ülkede bu bağlamda bir ticaret dengesi maalesef yoktur. Ülke ekonomisi dışabağımlıdır ve dışarıdan gelen ürünlerle kendisini çevirir. Muhteşem bir sahil şeridine sahip olan Maldivler dünya üzerinde görebileceğiniz en göz alıcı denize sahiptir.

Maldivler vize işlemleri

Maldivler’e seyahat etmek isteyen kişiler için ucuz Maldivler vizesi yapıyoruz. Vize işlemleri için gerekli bilgilerin tümünü firmamızı arayarak alabilirsiniz. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Maldivler vize işlemlerinde de vatandaşlarımıza gerekli destek hizmetini her aşamada sağlıyoruz.

Error: Contact form not found.